Lojistik
Giriş Tarihi : 28-06-2022 22:10   Güncelleme : 28-06-2022 22:10

Sanala girdi!

Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından Ekol, 32 yıllık uzmanlığını e-ticaret yapısına dönüştürdü. Ekol’ün e-ticaret faaliyetleri, yeni markası Ekol360 adı altında yürütülecek. Ekol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, “Sağladığımız avantajla müşterilerimizin dünyaya kolay açılmasının önündeki engelleri kaldıracağız” dedi.

Sanala girdi!

Tüm dünyayı etkisi altında bırakan Korona Virüs Salgını, e-ticaretin büyümesine neden oldu. Hızla büyüyen e-ticaretin ise yerel ve küresel tüm markalara büyük fırsatlar yarattı. Salgın sürecinde yeni trendler geliştiren kurumlar, rekabette birkaç adım öne çıktı.

ALTYAPISI GÜÇLÜ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Ekol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, “Bir lojistik servis sağlayıcısı olarak içinde yenilikçiliği, girişimciliği ve teknolojiyi barındıran değerlerimizle, müşterilerimize kapsamlı e-ticaret deneyimini bundan böyle Ekol 360 ile sunacağız. Teknolojik, hızlı, proaktif ve inovatif E2E çözümlerimizi güçlü altyapımızla sunmak için kurduğumuz Ekol360 markasıyla sadece Ekol’e değil, tüm e-ticaret ekosistemine katma değer sağlama fırsatı elde edeceğiz. Ekol360 markamız ile birlikte e-ticaret bakış açısını şirketimiz içerisinde hızla yayacak, Ekol’ün değerini artıracak, mevcut ve potansiyel partnerlerimiz ile Türk KOBİ’leri için ihtiyaç duyulan uçtan uca yazılım destekli e-ticaret çözümlerini, iç kaynaklar ve stratejik iş birlikleri ile sağlayacağız” dedi.