Otomotiv
Giriş Tarihi : 30-06-2022 10:31   Güncelleme : 30-06-2022 10:31

Başarısı taçlandırıldı

Otomotiv üreticilerinden Anadolu Isuzu, 2021 yılında sergilediği üstün üretim ve ihracat performansı ile Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından ödüllendirildi. Anadolu Isuzu OİB tarafından verilen Büyük Hedeflerin Üstün Başarısı ödülünün sahibi oldu.

Başarısı taçlandırıldı

Türkiye’nin ticari araç üreticisi Anadolu Isuzu, ihracat alanındaki başarılarını aldığı ödüllerle tescillendirdi. Şirket, OİB tarafından üretim ve ihracattaki başarılı performansı ile ödüle layık görüldü.

HEDEFE DOĞRU

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Anadolu Isuzu Direktörü Hakan Kefoğlu, “Sektörde yaşanan genel düşüş trendine karşın ihracatımızı artırdık. Çayırova’daki akıllı fabrika özelliklerine sahip modern üretim tesislerimizde terzi usulü imalat modeli ile ürettiğimiz araçları bugün 45 ülkeye ihraç ediyoruz. Dünya kentlerinin en güncel taleplerine uygun olarak geliştirip ürettiğimiz çevreci ve modern araçlar, Avrupa Birliği başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde büyük ilgi ve beğeni topluyor. Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin verdiği Büyük Hedeflerin Üstün Başarısı ödülünün sahibi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mevcut pazarlarımızdaki varlığımızı güçlendirirken yeni pazarlara açılmaya, Türkiye’nin ihracatına ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.