Dernekler
Giriş Tarihi : 23-09-2022 23:27   Güncelleme : 23-09-2022 23:27

Nakliyeciler tek yumruk oldu!

Türkiye Lojistik sektörünün duayeni rahmetli Ahmet Taner’in oğlu Memik Taner, Gaziantep Ticaret Odası Başkanlığı için yola çıktı. Taner, “Birlik ve beraberlik içinde Gaziantep ticaretimizi canlı tutarak ülkemizin kazanması için çalışmalar yapacağız” dedi.

Nakliyeciler tek yumruk oldu!

Şahin Nakliyat’ın sahibi Memik Taner, Gaziantep Ticaret Odası’nda seçim yarışına girdi. Lojistik ve nakliye sektörü odanın 12’nci Meslek Komite grubunu oluşturuyor. 12’nci Meslek Komite grubu için yola Memik Taner, sektör mensuplarının da desteğini aldı. Öte yandan UND Başkanı Çetin Nuhoğlu’da Memik Taner’e açık destek verdi. UND Genel Sekreteri Ergun Bilen ve Başkan Yardımcısı Fatih Şener de Gaziantep’e giderek, Taner’in seçim çalışmalarına katkıda bulundu.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLELYİZ”

“Gaziantep Ticaret Odası 12’nci Meslek Komitesi için ekibimle birlikte yola çıktım” diyen Memik Taner, yıllardır edindiği tecrübe ile Gaziantep ticaretine yön vereceklerini dile getirdi. Taner, “Bölge esnafımızı ziyaret ederek onların yaşadıkları sorunları dinliyor ve hep birlikte çözüm yolları arıyoruz. Önce komite seçimlerini kanacağız ve akabinde de oda seçimlerine girip, ticaret erbabımızın desteği ile odamızı şahlandıracağız. Gaziantep’in ticaretini artırdığımız zaman ülke ekonomimiz büyüyecek, lojistik sektörümüz de kazanacak. Şuanda bir ekonomik kriz içinde olabiliriz ama iri, diri ve de biz olduğumuz müddetçe bu sıkıntıları aşabiliriz. Biz büyük bir aileyiz ve hep birlikte çalışıyoruz. UND Başkanımız Çetin Nuhoğlu’nun da bizi açıktan desteklemesi, şahsım ve ekibime ayrı bir güç verdi. Altını basa basa çizmek istiyorum, biz ülke ekonomimizin ve de lojistik sektörümüzün kazanması için yola çıktık” dedi.

MEMİK TANER’İ DESTEKLİYORUZ!

Türk Lojistik sektörü açısından Gaziantep ticaretinin önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren UND Genel Sekreteri Ergun Bilen ise şöyle konuştu: “Seçim için yola çıkan Memik Taner; lojistik sektörüne ömrünü adayan, UND’imizin değerli bir üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımızdır. Kendisine çıktığı bu yolda desteğimiz sonsuzdur. Gaziantep ticareti hem ülkemiz ekonomisi için hem de lojistik sektörümüz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Memik Taner ve ekibinin kazanmasıyla birlikte sektörün bir adım daha ileri gideceğine inancımız tamdır.”