Otomotiv
Giriş Tarihi : 23-01-2023 19:45   Güncelleme : 23-01-2023 19:45

Isuzu’da itibar var!

Ticari araç üreticilerinden Anadolu Isuzu, pazarlama sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerine layık görüldü. Firma, ticari otomotiv kategorisinde Yılın İtibarlı Markası seçildi.

Isuzu’da itibar var!

Anadolu Isuzu, yurt içi ve yurt dışında kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Firma, ihracat, tasarım, Ar-Ge ve inovasyon alanında aldığı ödüllere son olarak Marketing Türkiye dergisi tarafından düzenlenen The ONE Awards ödül organizasyonu kapsamında aldığı ödülü ekledi. Anadolu Isuzu, farklı sektörlerden birçok şirketin yer aldığı ödül organizasyonunda ticari otomotiv kategorisinde Yılın İtibarlı Markası ödülünün sahibi oldu.

PRESTİJLİ ÖDÜL

The ONE Awards bütünleşik pazarlama ödülleri, İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması baz alınarak düzenlendi. Pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli ödül organizasyonlarından biri olan ve kapsamı her yıl büyüyen The ONE Awards’da Yılın İtibarlıları bu yıl dokuzuncu kez halk jürisi tarafından belirlendi. The ONE Awards’da skorlar, 70’e yakın kategoride gerçekleştirilen İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü sonuçlarına göre belirlendi.

TERZİ MODELİ!

Türkiye’de geliştirip ürettiği modern ve çevre dostu ticari araçları dünyanın 45 ülkesine ihraç eden Anadolu Isuzu, ülkemizde ve dünyada birçok prestijli ödül kazandı. Anadolu Isuzu, Çayırova’daki akıllı fabrika özelliklerine sahip modern tesislerinde terzi işi imalat modeli ile ürettiği araçları müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre özelleştirerek tam zamanında teslimatını gerçekleştiriyor. Şirket, tamamen elektrikli ve %100 Biogas uyumlu CNG motorlu çevreci araçlar da dahil olmak üzere otobüs ve midibüs segmentinde 12 farklı model ve toplam 47 farklı versiyonun üretimini gerçekleştiriyor.