Otomotiv
Giriş Tarihi : 15-04-2023 14:48   Güncelleme : 15-04-2023 14:48

Fransa’dan Bursa’ya!

Otomobilde Fransız lüksünü temsil eden seçkin marka DS, Türkiye'deki altıncı satış mağazasını Bursa’da hizmete açtı. Türkiye'de Koluman tarafından temsil edilen markanın İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da da showroomları bulunuyor.

Fransa’dan Bursa’ya!

DS Automobiles Bursa adıyla ve 15 kişilik ekibiyle hizmet vermeye başlayan markanın Türkiye’deki yatırımları 2023 ve 2024 yıllarında farklı şehirlerde de devam edecek. Markanın lüks stratejisine paralel olarak Bursa’da açılan altıncı showroomunda; DS markasının en yeni modelleri beğenilere sunulurken, hibrit versiyonuyla birlikte zarif, güçlü ve sofistike bir hat çizgisine sahip olan DS 9 ile DS 4 de modelleri de ürün gamı içindeki yerini aldı.

BURSA ÇOK ÖNEMLİ

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Koluman Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkan vekili Altuğ Erciş, tüm tedariklerin Bursa üzerine yapıldığının altını çizdi. Erciş, “Bursa’ya yoğunlaştık. Gerek İstanbul’a gerekse de Ege Bölgesi’ne yakınlığından dolayı Bursa bizim için çok önemli bir konumdadır. Bölge, lüks otomobil tercih etme potansiyeli yüksek olan bir yerdir. Yeni satış noktamız, gücümüze güç katacaktır. Markamız, kullanıcılar tarafından yoğun olarak tavsiye ediliyor. Bunun nedenlerinin başında da lüks çizgisinin yanında modellerimizle segmentimizde fiyat-fayda seviyesinin en yüksek olduğu markalardan biri olmamız” ifadesini kullandı.

YÜKSELİŞİ SÜRECEK

DS modellerine en çok 30-35 yaş üzeri kadın ve erkeklerin eşit ilgi gösterdiğini kaydeden Erciş, Bursa merkeziyle birlikte daha fazla satış adedine ulaşacaklarını ifade etti. Erciş, “DS, Türkiye’de de yükselişini sürdürecek ve yeni modellerimizle birlikte bu yıl DS’in yılı olacaktır. DS önümüzdeki yıllarda da her yıl katlanarak artan satış adedine ulaşacak. Global ölçekte baktığımızda da tedarik ve çip krizi gibi sorunlarla daha iyi başa çıktığını söyleyebiliriz. Bu noktada premium segment müşterilerinin de ilgisi son dönemde artmıştır. Parasını korumak isteyen müşteri, lüks otomobil dahil olmak üzere bu tür unsurları değerlendiriyor” diye konuştu.