Otomotiv
Giriş Tarihi : 14-08-2023 23:33   Güncelleme : 06-02-2024 17:48

Motorları 5 günde sıfırlıyor

Mercedes-Benz Türk’ün Satış Sonrası Hizmetler programı sıfır gibi motor ile bir motor 5 iş günü içerisinde tamamen yenileniyor. Yenilenen motorlara kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl süreyle orijinal yedek parça ve işçilik garantisi veriliyor.

Motorları 5 günde sıfırlıyor

Otomotiv üreticilerinden Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında başlattığı satış sonrası hizmetler programlarından biri olan sıfır gibi motor ile yurt içi pazardaki Euro 6 motora sahip otobüs ve kamyonlar için kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor. Üstün performans, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlı servis hizmetleri ile dikkat çeken programda motorlar tamamen yenileniyor.

HİZMET GENİŞLEYECEK

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine yönelik verdikleri hizmet ve tesisleri sürekli olarak yenilediklerini söyledi. Bilgisu, “Toplumsal faydanın devamlılığı için, uzman kadrolar tarafından gerçekleştirilen motor yenileme işlemi sonrasında hızlı teslimatı da çok önemsiyoruz. Her alanda üstün performans ve kaliteyi garanti eden ürünlerimiz ve servis hizmetlerimizle, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak ana sorumluluklarımızın başında geliyor. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler doğrultusunda cazip koşullarda verdiğimiz bu hizmetimizi daha da genişletmeye, gelecek seneler için kapasitemizi artırmaya yönelik yatırımlar yapmayı sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

DÜNYADA BİR İLK!
 
Tolga Bilgisu, konuşmasına şöyle devam etti: “Euro 6 kamyon ve otobüs müşterileri için sunulan avantajlı sıfır gibi motor fiyatları ile araçlar, ilk günkü performans ve düşük yakıt tüketimi ile yoluna devam ediyor. Mercedes-Benz Türk’ün teknik uzmanlık merkezi, bu konuda özel eğitim almış ekibiyle Almanya’dan sonra dünyadaki ilk motor yenileme merkezi olma özelliği taşıyor. Müşterilerimizin satış ve satış sonrasındaki beklentilerini karşılayarak onların ihtiyaçlarına yönelik en doğru hizmetleri sunarken, aynı zamanda hizmet ve servis çeşitliliğini her geçen gün zenginleştirmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar başarıyla yürüttüğümüz programımıza, pazar taleplerini karşılayacak şekilde büyüyerek devam edeceğiz.”