Otomotiv
Giriş Tarihi : 26-08-2023 21:48   Güncelleme : 06-02-2024 17:53

Kesintisiz hizmet!

Türkiye’nin yüksek performanslı ve geniş kapsamlı şarj ağı Trugo’nun kesintisiz şarj deneyimi 81 il’e ulaştı. Trugo, tamamı 180 kW’nin üzerindeki yüksek hızlı şarj cihazlarıyla 81 il de hizmet veren ilk ve tek şarj ağı şirketi oldu.

Kesintisiz hizmet!

Tüm Türkiye’de uçtan uça kesintisiz ve yüksek performanslı şarj ağı kurma hedefiyle yola çıkan Trugo, 81 il’in tamamında elektrikli araç kullanıcılarıyla buluşmaya başladı. Trugo, 81 il de tamamı 180 kW’nin üzerindeki 272 yüksek hızlı şarj cihazı ve 544 soket ile kullanıcılara kesintisiz ve konforlu bir şarj deneyimi hizmeti sundu.

HIZLI ŞARJ EDİYOR

Trugo, Türkiye’de kurduğu şarj altyapısı sonucu, 180 kW’nin üzerindeki yüksek hızlı şarj istasyonlarıyla elektrikli araç kullanıcılarına 81 ilde hizmet veren ilk ve tek şarj ağı şirketi oldu. Trugo’nun şarj cihazlarıyla bir bataryanın doluluk oranı 30 dakikadan daha kısa sürede yüzde 20’den yüzde 80’e ulaşıyor. Yüksek hızlı cihazlarda sertifikalı yüzde 100 yenilenebilir kaynaklarından elde edilmiş enerji kullanılıyor.

SÜREÇ TAKİP EDİLİYOR

Kullanıcılar Türkiye genelindeki şarj ağını Trugo mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden takip edebiliyor. App Store ve Google Play üzerinden kullanıcıların hizmetine sunulan uygulama ile en uygun istasyonu bulmak, şarj sürecini takip etmek, şarjın tamamlandığını görmek, geçmiş şarj işlemlerine erişmek ve ödemesini yapmak mümkün oluyor. Kullanıcılar Trugo istasyonunu ararken, eczane, kafe, oyun parkı, AVM, restoran gibi ihtiyaçlarına göre de filtreleme yapabiliyor. Şarj deneyimi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcılar ise 7/24 hizmet veren Trugo User Care / Kullanıcı İlgi Merkezi’nden destek alıyor.