Otomotiv
Giriş Tarihi : 14-01-2024 09:41   Güncelleme : 05-03-2024 21:15

Almanlar da tescilledi!

Avrupa’nın ardından Kuzey Amerika’nın da ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynamak için kolları sıvayan Karsan, yüksek teknolojiyle geliştirdiği ürünleriyle dünya çapında ödüller almaya devam ediyor. Karsan Otonom e-ATAK, başarısını şimdi de German Design Counsil tarafından “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülüyle taçlandırdı.

Almanlar da tescilledi!

Mobilitenin geleceğinde bir adım önde olma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Karsan, geliştirdiği sınıfının en iyi modelleriyle ulaşım şirketlerinin gözdesi oldu. Yüksek teknolojili üretim gücü ve inovatif çalışma anlayışıyla Avrupa’nın ulaşım altyapısını yenilemeye devam eden ve yeni hedef pazar olarak Amerika’yı belirleyen Karsan, tasarım yeteneğiyle de ödüller kazanmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Karsan Otonom e-ATAK’ın başarısı, tasarım ve markalar konusunda Almanya'nın önde gelen otoritesi olan German Design Counsil tarafından “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

RAKİBLEARİNİN ÖNÜNDE
 
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Karsan CEO’su Okan Baş, “Yüksek teknolojili yenilikçi üretim yeteneğimizle geliştirdiğimiz Otonom e-ATAK, kısa bir süre önce de Busworld Digital Awards’ta Digitally Enhanced Driving kategorisinde en beğenilen model olarak ödüllendirildi. Aracımız tasarımıyla da Almanlar tarafından tescillendi. Dünya Tasarım Örgütü'nün de kurucu üyesi olan German Design Counsil, Mükemmel Ürün Tasarımı ödülünü aracımıza layık görerek bizi gururlandırdı. Global çapta ödüller, bizi daha iyisini yapmak için teşvik ediyor” dedi.