Advert Advert
Advert

Erman Lojistik'in tekeri hep dönecek

Volvo Trucks, satış sonrasında müşterilerine mavi, gümüş ve altın adı altında servis kontrat paketi düzenledi. Volvo Trucks'ın Türkiye'deki ilk müşterisi ise Erman Lojistik oldu. Erman Lojistik, Volvo Trucks'ın geliştirilmiş paketi olan altın kontratını İsveç’te imzaladı.

Erman Lojistik'in tekeri hep dönecek
Erman Lojistik'in tekeri hep dönecek Admin
Bu içerik 1553 kez okundu.

Gıda taşımacılığı alanında uzman Mersin merkezli Erman Lojistik, Volvo Trucks altın kontratına sahip ilk müşterisi oldu. Erman Lojistik, Telematik Ağ Geçidi ile yoldayken bile servisin motor verilerine, kilometre bilgilerine, yakıt tüketimine ve hayati parçaların durumu hakkındaki bilgilere anında erişecek. Ayrıca tüm bakım-onarım işlemlerini kapsayan bu kontratla Erman Lojistik, gerektiğinde yurt içi ve yurt dışı yol yardımı hizmeti de alabilecek.

GENÇ ARAÇ FİLOSU

İsveç’te düzenlenen protokol imza törenine Erman Lojistik CEO’su Mehmet Deniz, yönetim kurulu üyesi Emrah Deniz ile birlikte katıldı. Türkiye'nin en genç filosuna sahip firma olduklarını belirten Mehmet Deniz, "FRC sertifikalı frigorifik araç filomuzla tüm Avrupa ve Balkan ülkelerine; yaş sebze-meyve, süs bitkileri, dondurulmuş ürünler gibi ısı kontrolü gerektiren uluslararası taşımalarını yapmaktayız. Araç parkımız ile Avrupa'nın en genç filosuna sahibiz ve Erman Lojistik, grup şirketlerimizin amiral gemisidir" dedi.

AYRICALIKLI HİZMET

Erman Lojistik CEO’su Mehmet Deniz, konuya ilişkin yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: "Volvo Trucks Türkiye’nin ilk altın kontratını alan şirket olduğumuz için paydaşlarımız ile birlikte çok heyecanlı ve mutluyuz.  Sadece ürün değil, güçlü satış sonrası desteği de almış olmanın verdiği güvenle altın kontrat marka değerimizi artıracaktır. Ortaklarımız, yönetim kadromuz, çalışanlarımız ve diğer paydaşlarımız, tedarikçimiz Volvo Trucks'ın Altın Kontrat'ının vereceği ayrıcalıklı ve nitelikli hizmetin rahatlığı ile çalışacaklardır.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü