Advert Advert
Advert

Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu

İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kurulu üyeleri ime ile Özulaş A.Ş. yöneticileri TBMM'de AK Parti grup toplantısına katıldı. Oda Başkanı ve yöneticiler, AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı dinledi daha sonra milletvekilleri ile görüşerek sorunları içeren dosyayı verdiler.

Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu
Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu Admin
Bu içerik 5709 kez okundu.

Esnaf odası yöneticileri ilk defa toplu olarak TBMM’ini ziyaret etti. Özel halk otobüs esnaf temsilcileri ile İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık ve yöneticiler, TBMM’sin de milletvekilleri ile görüşerek halk otobüs camiasının istek ve taleplerini iletti.

Oda Başkanı Ovacık, "Esnaf Odası olarak yıllar sonra ilk defa yönetim kurulu üyeleriyle birlikte TBMM'yi ziyaret edip, milletvekilleri ile hem tanışma hem de sorunları içeren dosyayı verdik. Bu da takip edilmesi konusunda sektöre önemli bir katkı sağlayacaktır. AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz ve Harun Karaca ile görüştük. KDV muafiyeti veya indiriminin sağlanması, 2918 sayılı kanunda kimlik tanımının yapılması ile birlikte Türkiye genelinde tek bir yönetmeliğin çıkarılması ve ücretsiz taşıma destek miktarının artırılması ve ödemenin yolculuk sayısına (tıklama başına) göre yapılması konularını içeren taleplerimizi milletvekillerine ilettik. Esnafın sorunlarının çözümü için her fırsatta siyasetçiler, milletvekilleri ve bürokratlar ile görüşmeye devam edip, konunun takipçisi olacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor