Dernekler
Giriş Tarihi : 10-05-2019 17:05   Güncelleme : 13-07-2019 00:51

İYODER üyelerine kapı indirimi

İstanbul Yazıhanecileri ve Otobüsçüler Derneği (İYODER) üyelerinin menfaatleri doğrultusunda çalışmalara devam ediyor. İYODER, Aktaş Kepenk ile yaptığı işbirliği sonucunda otomatik kapı, kepenk ve perforje sistemlerinde üyelerine yüzde 35 indirim imkanı sağladı.

İYODER üyelerine kapı indirimi

Yolcu taşımacılık sektörünün güçlü sivil toplum kuruluşu İYODER ve sektöründe söz sahibi Aktaş Kepenk arasında bir işbirliği protokolü, şirketin Topkapı'da bulunan tesislerinde imzalandı. Protokole İYODER adına 2. Başkanı Hüseyin Karabulut imza atarken, Aktaş Kepenk adına ise şirket Genel Müdürü Hüseyin Aktaş imzaladı. İşbirliği kapsamında İYODER üyeleri, işyerleri ve sahip oldukları gayrimenkullere  Aktaş Kepenk’ten alımını yaptıkları otomatik kapı veya kepenk sistemlerinde yüzde 35, garanti kapsamı bittikten sonra işlikçilikte yüzde 20 ve yedek parçada ise yüzde15 indirim elde etti. Aktaş Kepenk'teki indirim oranları, kampanya döneminde de geçekli olacak.

KALİTELİ HİZMET, HIZLI ÇÖZÜM

Otomatik kapı ve kepenk sistemleri alanında 2004 yılından beri hizmet verdiklerini dile getiren Aktaş Kepenk Genel Müdürü Hüseyin Aktaş,"Kaliteli ve güvenilir otomasyon sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Şirket olarak kanatlı kapı, kayar kapı, radarlı kapı, bariyer, garaj kapısı, endüstriyel kapı, kepenk, yangın kapıları, hızlı PVC kapı panjur, mantar bariyer, yükleme rampası, yükleme körüğü, geçiş kontrol ve personel takip sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Tüm üretim faaliyetlerini kendi bünyemizde birleştirerek sektördeki en fazla makine parkuru ve montaj ekibine sahibiz.  Fabrikamız 2500 m2 kapalı alana sahip. Kendi alanında deneyimli kadromuzla başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye geneline hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Yurt içinde 33 ilde bayiimiz bulunmaktadır. Yurtdışında ise 22 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. İYODER ile yapmış olduğumuz çalışma kapsamında, dernek üyelerinin ihtiyacı olan her türlü otomatik kapı ve kepenk sistemlerinde montaj, teknik servis ve yedek parça temimin de indirimli hizmet sunacağız. Ayrıca satışlarımızda kredi kartı ve taksit imkanları da bulunmaktadır" dedi.

ÜYELERİMİZE KATMA DEĞER

Dernek 2. Başkanı Hüseyin Karabulut ise konuya ilişkin şöyle konuştu: "İstanbul Yazıhanecileri ve Otobüsçüler Derneği olarak bizler üyelerimizin menfaatlerini gözeterek hareket etmekteyiz. Sektörün sorunlarının çözümü noktasında bir yandan sivil toplum kuruluşu olarak lobi faaliyetlerimizi yürütürken, diğer yandan da ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullarda üyelerimize katma değer sağlamak için çalışmalar yapmaktayız. Aktaş Kepenk ile yapmış olduğumuz işbirliği de bulunun somut bir örneğidir. Üyelerimizin otomatik kapı ve kepenk sistemlerine daha uygun koşullarda sahip olması için sektöründe lider bir firma olan Aktaş Kepenk ile irtibata geçtik. Çalışmamız sonucunda üyelerimizi memnun edecek bir indirim oranı elde ettik. İşbirliği protokolümüzü imzalayarak resmiyet kazandırdık. Ayrıca Aktaş Kepenk'in Büyük İstanbul Otogarı'nda hatırı sayılır oranda ürünleri esnaf tarafından kullanılmaktadır. Türkiye'de üretim yapıp, 22 ülkeye ihracat yapmaları ayrıca beni gururlandırdı ve üyelerimiz için de ne kadar doğru bir karar verdiğimize bir kez daha şahit olduk. İki taraf içinde hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum."

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA