Advert

Taşımacılıkta 70 yıllık tecrübe

Türkiye’nin ve Ege Bölgesi’nin en köklü firmalarından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat, taşımacılık sektöründe 70'inci yılını geride bıraktı. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, "70 yıldır müşterilerimize verdiğimiz güvenle ayaktayız" dedi.

Taşımacılıkta 70 yıllık tecrübe
Taşımacılıkta 70 yıllık tecrübe Admin
Bu içerik 1059 kez okundu.

İşini iyi yapan firmalar sağlıklı ve emin adımlarla ilerliyorlar. Bu firmalardan biri de İzmir’in en köklü firmalarından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat. İlk taşımasını 1946 yılında yapan firma, edindiği 70 yıllık tecrübesi ile sektörde emin adımlarla ilerliyor. Firmanın filosu ise Tırsan markalı araçlardan oluşuyor. Ars-Pet en son İzmir’de gerçekleşen teslimat töreniyle filosuna 10 adet Tırsan Maxima Plus Perdeli kattı. Araçlar yapılan törenle, Tırsan Satış ve Bayi Yönetim Koordinatörü Ertuğrul Erkoç tarafından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan’a teslim edildi.

UZMAN EKİP OLUŞTURULDU

Ars-Pet Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, ağırlıklı olarak; otomotiv yedek parça, tekstil, yiyecek ve içecek taşıdıklarını söyledi. 3'üncü kuşak olarak şirket yönetiminin başına geçen Cem Savaşan ile yapısal olarak çok daha güçlendiklerini ifade eden Ayhan Savaşan, “Artık daha vizyoner, çağın gereksinimlerini çok iyi bilen ve firmamızı ileriye taşıyacak bir yönetim oluşturduk. Önümüz çok açık” dedi.

ALET İŞ YAPAR, USTA ÖVÜNÜR

Ayhan Savaşan, “Eğer büyükseniz ve işletme maliyetlerine hakim olmak istiyorsanız Tırsan burada büyük bir avantaj sunuyor. Tırsan nakliyeci dostu bir marka. Müşterilerinize en az masrafla en iyi hizmeti sunabiliyorsunuz” ifadesini kullandı. Ars-Pet Uluslararası Nakliyat ve Atom Lojistik olarak filolarında toplam 450 treyler ve 200 çekici olduğunu açıklayan Savaşan, Tırsan ürünlerinin kendilerine ekstra hiçbir masraf çıkarmadığını kaydetti. İhtiyaca göre çözümün  önemine değinen Savaşan, “Tırsan’da parçaya para vermiyoruz. Çünkü bozulmuyor, parça ihtiyacımız olmuyor. 4 yıl boyunca tek kuruş harcamıyoruz. 4 yıl sonra balatasını değiştiriyoruz ve yine devam ediyoruz. Atalarımız boşuna dememiş, alet iş yapar, usta övünür diye. Müşterilerimiz bizden, bizde Tırsan'dan memnunuz” diye konuştu.

TIRSAN’A REFERANS OLUYORUM

“Birçok arkadaşıma Tırsan’ı öneriyorum. Başka bir marka alma diyorum” diyen Ayhan Savaşan, şöyle devam etti: “Tırsan, sürekli müşterisiyle irtibat halinde olan ve en ufak eksiklikte hemen çözüm sunabilen bir markadır. Filomuza eklediğimiz Maxima Plus Perdeli ürünlerin, 950-1100mm arasındaki 5'inci teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerle de kullanılabilmesi bizim için çok önemli. Bazen sürücüler treylerin yükseklik ayarı yapmadan yola çıkabiliyor. Buda bizim için ciddi bir sorundu. Oto-Reset fonksiyonu ile bu sorun ortadan kalktı. Araç yola çıktığında 18 km hızı geçer geçmez sürüş seviyesini otomatik olarak ayarlıyor, böylece sürücü hatalarının araç üzerindeki etkisi en aza indiriyor.”

KREDİ TIRSAN FİNANS'TAN

Araçların alımında  kredi kullanımı yaptıkları açıklayan Ayhan Savaşan, "Tırsan Finans'ın desteğiyle yeni araçlarımızı aldık. Treyler sektörüne yönelik tek finans kuruluşu olan Tırsan Finans’ın sunduğu avantajlar, benim şahsi düşünceme göre gerçeklen sektör için büyük bir şans diyebilirim. Kolay ulaşılabilir ve en az maliyetle araçları kredilendirdik" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
MSC'nin filosu büyüyor
MSC'nin filosu büyüyor