Advert Advert
Advert

TOFED Shell ile işbirliğini uzattı

Şehirlerarası yolcu taşımacılık sektörünün çatı örgütü TOFED, üyelerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Otobüsçünün akaryakıt maliyetlerine katkı sunmak amacıyla 2008 yılında Shell ile yaptığı işbirliğini 2022 yılına kadar uzattı.

TOFED Shell ile işbirliğini uzattı
TOFED Shell ile işbirliğini uzattı Admin
Bu içerik 4689 kez okundu.

Shell &Turcas ile TOFED arasında 10'un yılını dolduran iş birliği 5 yıl daha uzatıldı. Düzenlenen protokol imza törenine; Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, Shell & Turcas Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Murat Birgül, TOFED Başkanı Av. Birol Özcan ve TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin ile TOFED yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

OTOBÜSÇÜYE DESTEK

Sektörde en büyük gider kalemin yakıt olduğunu dile getiren TOFED Başkanı Av. Birol Özcan, yaptıkları bu tür işbirlikleri ile üyelerine destek olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti. Özcan, “İş birliğinde 10'uncu yılı doldurduğumuz Shell ile yeni bir anlaşma imzaladık. Bu anlaşma kapsamında Shell TOFED Kart kullanan üyelerimize 5 yıl daha çok özel fiyatlarla akaryakıt sunmaya devam edeceğiz. Shell TOFED kart sahibi olan yaklaşık 30 bin meslektaşımız hem Shell’in yeni yakıtlarının sunduğu verimlilikten hem de TOFED üyelerine özel fiyatlardan faydalanacak. Bu sayede yakıt masraflarını da azaltmaya devam etmiş oluyoruz. Yaptığımız anlaşmanın TOFED ve Shell için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

DAHA ÇOK KAZANACAKLAR

Uzun süreli iş birliğinden mutluluk duyduklarını ifade eden Shell &Turcas CEO’su Felix Faber ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Yolcu taşımacılığı sektörü için yakıt verimliliği ve istasyonlardaki hizmet kalitesi çok büyük önem taşıyor. Geliştirdiğimiz yeni Shell yakıtlarını geniş istasyon ağımızda TOFED üyeleri ile özel fiyatlarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Motor verimliliğini arttırmaya yardımcı olan yeni Shell yakıtları, 5 yılı aşkın bir süre yaklaşık 3 milyon kilometre test edildi. 120 bilim insanının gerçekleştirdiği araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda motor performansını ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olduğunu ispatladı. TOFED üyeleri istasyonlarımızdan onlara özel bir indirim ile almaya devam edebilecekler. TOFED ile olan iş birliğimizin güçlenerek devam etmesi; TOFED üyelerinin daha çok kazanmasını sağlıyor. TOFED ile iş birliğimizi daha uzun yıllar sürdürmeyi istiyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor