Advert Advert
Advert

Tırsan, İtalya'da ofis açtı

Türkiye'nin treyler üreticisi Tırsan, Avrupa'daki hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Kässbohrer markasıyla Avrupa'da hizmet veren Tırsan, ana ulaşım ağlarının merkezinde yer alan İtalya'nın Verona şehrinde ofis açtı.

Tırsan, İtalya'da ofis açtı
Tırsan, İtalya'da ofis açtı Admin
Bu içerik 1569 kez okundu.

Tırsan, müşterilerine yakın olmak ve onların ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayabilmek için farklı ülkelerde yatırım yapmaya devam ediyor. Tırsan son olarak lojistiğin kalbi olarak bilinen Verona şehrinde ofis açtı. Tırsan Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Nuhoğlu ile Kässbohrer Yönetim Kurulu Üyesi İffet Türken'in ev sahipliğini yaptığı açılış törenine Sommacampagna Vali Yardımcısı, İtalyan Yatırım Ajansı Yetkilileri (Invitalia), İtalyan Dış Ticaret Odası Yetkilileri (Ice), Unicredit Bölge Temsilcileri ile bölgede intermodal taşımacılık yapan nakliye firmaları ve tedarikçileri katılım gösterdi.

MÜŞTERİYE DOĞRU ÇÖZÜM

Konuşmasına Kässbohrer’in 125 yıllık başarı hikayesini aktararak başlayan Yönetim Kurulu Üyesi İffet Türken, yenilikçi çözümler geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya odaklandıklarını söyledi. Türken, “Tırsan olarak, 55'ten fazla ülkede 800’ün üzerinde ürün ile doğru müşteriye doğru treyler çözümünü sunmak için Ar-Ge ve iş birliklerine sürekli yatırım yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yatırım ve işbirliklerimizi artırarak sürdüreceğiz. İtalya'da 60'tan fazla noktada hizmet veren satış öncesi-sonrası ağımız ve Interporto'daki genel merkezimiz ile hem İtalya hem de komşu ülkelerdeki müşteri ve iş ortaklarımıza yakından çözüm sunmaya hazırız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü