Treyler
Giriş Tarihi : 28-03-2023 19:08   Güncelleme : 11-04-2023 21:19

Güneysan, TREDER de

Türkiye treyler sektörünün temsilcisi TREDER’in son üyesi Güneysan Dorse oldu. Mersin’de 5 bin metrekarelik üretim tesisinde yurtiçi pazarda ve ihracat pazarlarında araçlarıyla yer alan Güneysan’ın, yılda 400 treyler üretimi yaptığı öğrenildi.

Güneysan, TREDER de

TREDER ailesi yeni üyelerin katılımıyla büyüyor. Geniş bir üretim gamı bulunan Güneysan Dorse’nin hedefi hâkimiyet alanını genişleterek, ihracatını artırmak.

HER İHTİYACA CEVAP

Güneysan Dorse; 1966 yılında şahıs işletmesi olarak başladığı çalışma hayatına, 1994 yılında yoluna kurumsallaşarak istikrarlı bir şekilde büyüyerek devam etti. Güneysan, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bugün 5 bin metrekare alanı ve gelişmiş ekipman ve tezgahları ile entegre bir tesise dönüşmüş olarak faaliyetlerine devam ediyor. Güneysan ürünleri arasında; konteyner taşıyıcı, tenteli treyler, açık kuru yük taşıyıcı, Hardox damperli treyler, direkli oto taşıyıcı, hayvan taşıyıcı treyler, ahşap kapaklı sebze treyleri, mobil sahne treyleri, tanker treyler yer alıyor.

KAYNAŞACAK

Güneysan Dorse Genel Müdürü Oktay Demirtaş, TREDER üyeliği hakkında şunları söyledi:
“Güneysan Dorse olarak TREDER ailesine katılma amaçlarımızın başında; Akdeniz Bölgesi’ndeki tanınmışlığımızı ve hâkimiyetimizi tüm yurda yaymaya çalışmak, hali hazırda var olan ihracatlarımızı artırmak, ülkemiz genelindeki tüm treyler üreticileri ile tanışmak, bilgi alışverişi ve iş birliği yapmak gelmektedir.”