Treyler
Giriş Tarihi : 28-09-2022 19:23   Güncelleme : 28-09-2022 19:23

3’ü bir arada!

Lojistik sektörünün önde gelen soğutucu ünite üreticilerinden Thermo King, Advancer serisi ile ürün gamını genişletti. Advancer Spectrum, Advancer AxlePower ve Advancer-e modelleri sektör mensuplarının beğenisine sunuldu.

3’ü bir arada!

Hassas sıcaklık kontrolü sağlayan Advancer Spectrum, sürüş veya frenleme sırasında treylerden enerji topluyor. Advancer AxlePower ise tamamen elektrikli, düşük veya sıfır emisyonlu ve otonom treyler soğutma sağlayan akıllı sistem ile donatıldı. Advancer-e de motorsuz ve güçten bağımsız soğutma ünitesi olarak pazarda yerini aldı.

TEKNOLOJİ DE ÇIĞIR!

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Doğuş Otomotiv Thermo King Marka Müdürü Suna Tuzcuoğlu, “Amacımız daha da sürdürülebilir soğutma teknolojileri geliştirmektir. Ürünlerimizin, alternatif güç kaynaklarına uyumu için Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Enerji tüketimini mümkün olan en düşük seviyelere indirmek ve bu yeniliği müşterilerimiz için ürünlerimizin toplam sahip olma maliyetini azaltmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Genişletilmiş Advancer portföyünün arkasındaki teknoloji, bu hedefleri gerçeğe dönüştürüyor” ifadesini kullandı.