Advert

Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti

Turizm taşımacılık faaliyetlerini yürüten Dorak, filosunda bulunan 100 adet otobüsün lastik yönetimi konusunda Michelin ile işbirliği yaptı. Yapılan anlaşma kapsamında Michelin, firmanın filosundaki araçların lastik yönetimi, verimliliği, güvenliği ve bakımı çalışmaları kapsamında hizmet verecek.

Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti Admin
Bu içerik 6822 kez okundu.

Dorak Turizm, lastik yönetimi konusunda Michelin ile el sıkıştı. Yeni işbirliği kapsamında Dorak Turizm’in 100 araçlık otobüs filosu, Michelin’in geniş hizmet ağından faydalanacak. Lastik üreticilerinden Michelin, Dorak Turizm için özel olarak tasarlanan lastik yönetim modeliyle; filolarının elverişliliğini optimize ederken, kolaylaşan lastik yönetimine ek olarak sağladığı bakım ve tam güvenlikle de operasyonel maliyetleri düşürecek. Düzenlenen imza törenin Dorak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kaplan Tan, Finans Direktörü Yaşar Aracı, Turizm Direktörü Esra Değirmenci, İş Geliştirme Direktörü Leyla Sağlıkova, Operasyon Müdürü  İsmet Hocaoğlu ile Michelin’den Satış Direktörü Sertan Akçagöz ve Ülke Müdürü Ali Yalçın katıldı.

FİLO VERİMLİLİĞİ ARTTI

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Dorak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kaplan Tan, “Dorak Turizm’in modern filosu ile ülkemizi ziyarete gelen misafirlerimizi seyahatleri süresince yüksek güvenlik ve konfor ile ağırlama ilkemizden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Bu disiplinle hareket ederek kaliteli hizmet sunarken verimliliğimizi korumak da çok büyük bir önceliğimiz. Michelin ile anlaşmamızın karşılıklı fayda sağlarken, kaliteli hizmet anlayışımızı destekleyeceğine inanıyoruz. Bu sebeple yaptığımız iş birliğimizin tüm sektöre hayırlı olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

BÜYÜK AVANTAJ SAĞLAYACAK

Michelin Satış Direktörü Sertan Akçagöz,  “Avrupa’da 80 yıldır toplam 20 ülkede devam eden Michelin Solutions hizmetlerimizi Türkiye’de sektörüne yön veren lider şirketlerden Dorak Turizm ile sürdürmekten gurur duyuyoruz. Yapılan anlaşma kapsamında Dorak Turizm’e 360 derece hizmet vereceğiz. Eminim ki Michelin olarak teknolojik ve yenilikçi duruşumuz işbirliğimiz süresince çok büyük avantajlar sağlayacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı