Lojistik
Giriş Tarihi : 15-04-2020 22:24   Güncelleme : 15-04-2020 22:24

Yol Arkadaşıyız

Koronavirüs salgını mobilite ve ulaştırma sektörü açısından tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir sorun yarattı. DKV olarak bu zorluğun aşılması için, insanların sağlık tedbirleri kapsamında evlerinde kaldığı bu süreçte mal sevkiyatını sürdüren büyük özveriyle sürdüren nakliyecilerin yanında olmaya devam ediyor.

Yol Arkadaşıyız

DKV Türkiye Genel Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, Avrupa’daki bütün DKV ofislerinin faaliyetlerini yüzde yüz sürdürdüğünü açıkladı. Sezer, acil yardım hatlarının nakliyecilerin 7/24 yanında olurken, çalışanlarının sağlığını korumaya büyük önem verdiklerinin altını çizdi.

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR

“Yakıt, geçiş ücreti ve mali hizmetler alanlarında sunduğumuz ürünlerimizle bu kritik dönemde lojistik operasyonlarında ve filo yönetiminde mobilitenin korunmasına katkıda bulunuyoruz” diyen DKV Türkiye Genel Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, konuya ilişkin yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: “Başta yakıt kartları olmak üzere bütün ürünlerimiz için gecikme olmadan sipariş vermek veya ürünlerimizi aktifleştirmek mümkündür. Bütün geçiş kutuları için sipariş verilebilir; ürünlerimiz teslim edilecektir. Tüm müşteri soruları elektronik posta veya telefon yoluyla yanıtlanacaktır. Ekibimiz, koronavirüs tedbirleri sürecinde Avrupa’yı birbirine bağlamak için bütün gücüyle çalışmaya devam etmeye kararlıdır. DKV yeni koronavirüs salgını ve lojistik sektörüne etkileri ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmektedir. Sektörün karşılaştığı zorlukların aşılması için her zaman olduğu gibi yol arkadaşınız olmaya devam edeceğiz.”