Lojistik
Giriş Tarihi : 28-09-2020 15:37   Güncelleme : 28-09-2020 15:37

Bulgaristan'da ödeme kolaylığı

Uluslararası nakliyecilerin Avrupa’daki bütün önemli paralı yolların ücretlerini tek kutu ile ödeyebilmeleri için hizmete sunulan DKV Box Europe kutusu artık Bulgaristan’da da geçerli. Böylece nakliyeciler, son dönemde geçişlerde sıklıkla sorun yaşanan Bulgaristan’ı da zamanında ve ekstra maliyet olmadan geçebilecek.

Bulgaristan'da ödeme kolaylığı

DKV Euro Service müşterileri artık Bulgaristan’da da geçiş ve otoyol ücretlerini, Avrupa’daki bütün önemli paralı yolların ücretlerini tek kutu ile ödeyebilmeleri için tasarlanan DKV Box Europe kutusu ile ödeyebilecek. DKV Box Europe, düzenli olsun veya olmasın Bulgaristan’dan geçen uluslararası nakliyeciler için tek kutu ile mükemmel bir çözüm sunuyor.

NAKLİYECİ DOSTU

DKV Box Europe, Bulgaristan dışında Almanya, Belçika, Fransa, Avusturya, İspanya ve Portekiz'in yanı sıra Warnow Geçişi (Almanya), Heren Tüneli (Almanya) ve Liefkenshoek Tüneli’nde de (Belçika) geçerli. Çok yakında ise Macaristan ve İtalya’da geçerli olacağı öğrenildi. DKV, bu kutunun yakın gelecekte Avrupa’daki bütün önemli geçiş ücretlerini ödemesi için çalışmalarını sürdürüyor.

HIZLI VE PRATİK

DKV Türkiye Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, konuyla ilgili olarak, “DKV Bulgaristan’da zaten mevcut operatörle iş birliği içinde geçiş ücreti ödeme çözümleri sunuyordu. Şimdi Bulgaristan’da doğrudan DKV Box Europe kutusunu kullanarak çok daha hızlı ve kolayca ödeme seçeneğini müşterilerimize sunarak operasyonlarını ciddi anlamda kolaylaştırmış olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

MESAFEYE GÖRE ÜCRET

Bulgaristan yakın zamanda bütün otoyollarda ve ulusal yollarda uyduya dayalı geçiş ücret sistemini devreye soktu. Bulgaristan’da bütün araçlar geçiş ücretine tabi. Geçiş ücretleri gidilen mesafeye, aracın hava kirletme sınıfına, dingil sayısına, aracın ağırlığına ve kategorisine göre değişiyor. Bulgaristan, Orta Avrupa ve Orta Doğu arasında önemli bir geçiş ülkesi olarak kabul ediliyor. Avrupa’ya giden birçok ulaşım koridoru Karadeniz kıyısındaki bu Balkan devletinin topraklarından geçiyor.