Teslimatlar
Giriş Tarihi : 21-11-2020 23:48   Güncelleme : 21-11-2020 23:48

Düztaş Scania aldı

Düzce merkezli Düztaş Lojistik firması, araç yatırımlarında tercihini ilk defa Scania araçlardan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 5 adet Scania R450 A4x2LA çekicileri teslim alarak filosuna ekledi.

Düztaş Scania aldı

Düzce bölgesinin en büyük nakliye firması haline gelen Düztaş Lojistik, filosuna kattığı özel üretim R450 A4x2LA araçlarını Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Tırsan’ın Sancaktepe tesislerinde teslim aldı. Firmaya yeni araçları Scania Bölge Satış Yöneticisi Volkan Kahya ile Tırsan Otomotiv yetkilisi Recep Demirci tarafından Düztaş Lojistik Sahibi İsmail Civelek ve Genel Müdürü Sefa Civelek’e teslim edildi.

FİRMAYA GÜÇ KATACAK

Kazakistan hattının yanında Rusya, Ukrayna ve Avrupa hattına da taşımacılık yaptıklarını belirten İsmail Civelek “Yurt dışında yerleşik kendi ofislerimiz ve güçlü acente ağımız ile tüm Türkiye ve Avrupa’dan Kazakistan, Rusya ve B.D.T ülkelerine taşıma çözümleri sunuyoruz. Düztaş Lojistik, Kazakistan hattında çalışan en büyük TIR filosunun sahibi olarak sadece bu filonun işletmecisi değil aynı zamanda en büyük sözleşmeli TIR filosu yönetim şirketidir. Filomuza ilk kez Scania araçları ile takviye yapıyoruz. Doğuş Otomotiv güvencesinde, dünya ağır ticari araç sektöründe yakıt tasarrufu, dayanıklılığı, sürüş konforu ve düşük işletme maliyetleri ile kendini kanıtlamış Scania markası ile gücümüze güç katacağımıza inanıyoruz” dedi.