Lojistik
Giriş Tarihi : 25-11-2020 16:47   Güncelleme : 25-11-2020 16:47

Rezervasyon kolaylığı

DKV, Avrupa’daki tüm feribot hatları için tek noktadan online rezervasyon hizmeti sunmaya başladı. DKV tarafından sunulan bu hizmet sayesinde sektör mensupları, basit prosedür ve uygun fiyatlar ile alternatifleri karşılaştıracaklar.

Rezervasyon kolaylığı

Lojistik sektör mensuplarına Avrupa’da hizmet veren DKV Euro Service, yeni bir uygulamayı daha hizmete sundu. Nakitsiz yol yardım hizmetleri alanında adını duyuran DKV, feribot acentelerinden Freightlink’le yaptığı iş birliği ile birlikte, nakliyecilere tüm Avrupa’daki feribot hatları için tek noktadan online rezervasyon hizmeti de sunmaya başladı.

UYGUN FİYATLAR

Konuya ilişkin bir açıklama yapan DKV Euro Service Türkiye Satış Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, “DKV müşteri sayfası üzerinden erişilen Feribot Rezervasyon Portalı ile sağlanıyor. Portal üzerinden basit prosedür ve uygun fiyatlar ile 12 dilde kolay online rezervasyon yaparak, DKV Card avantajlarıyla hızlı ödeme gerçekleştirmek mümkün. Avrupa’daki 1000’den fazla hattı tek bir noktada buluşturan DKV Feribot Rezervasyon Portalı, ihtiyaca yönelik olarak alternatif hatlar hakkında bilgi ve hızlı fiyat karşılaştırması imkânı da sunuyor. Rezervasyonlarda ücretsiz iptal ve değişim yapılabilen portal üzerinden özel yüklerin taşınmasına yönelik hızlı fiyat teklifi ve alanında uzman ekipten bilgilendirme desteği alınabiliyor” dedi.