Lojistik
Giriş Tarihi : 06-03-2021 18:10   Güncelleme : 06-03-2021 18:10

Macaristan’da dahil oldu

DKV Euro Service Türkiye, zorlaşan lojistik süreçlerini kolaylaştırarak nakliyecinin yükünü hafifletmeye devam ediyor. Nakliyecilerin Avrupa’yı tek kutu ile hızlı ve kolayca geçmeleri için hizmete sunulan DKV Box Europe kutusu artık Macaristan’da da aktifleştirildi.

Macaristan’da dahil oldu

Nakliye firmalarına lojistik hizmeti sunan DKV Euro Service, yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma, paralı yolların ücretlerinin tek kutu ile kolayca ve hızla ödenebilmesi için tasarladığı kutusunun kullanımını Macaristan’da da geçerli hale getirdi.

YİNE BİR İLK OLDU

Konuya ilişkin açıklama yapan DKV Euro Service Türkiye Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, “Avusturya’nın AB üyesi olmayan ülkelerin taşımacılık şirketlerine dizel yakıt için artık KDV iadesi yapılmayacağı yönünde karar alması ardından faaliyetlerini Türkiye, Sırbistan ve Birleşik Krallık gibi AB üyesi olmayan ülkelerden yürüten birçok şirket Macaristan’ı tercih etmeye başladı. Bu durum Macaristan’ın geçiş ülkesi konumunu daha da pekiştirdi. DKV müşterileri Macaristan’da paralı yol geçişlerini ödemek için DKV Card kullanabiliyorlardı. Macaristan’da ilk kez müşterilerimizin kendileri için değer yaratan, kolay ve nakit durumlarına katkıda bulunan bir geçiş ödeme sistemine kavuştuklarını duyurmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.