Lojistik
Giriş Tarihi : 02-12-2021 22:49   Güncelleme : 02-12-2021 22:49

Süre uzadı

Lojistik firmalarından Gefco, Peugeot, Citroen, Opel ve DS için Türkiye’deki bitmiş araç lojistiği hizmetlerini sağlama amacıyla iki yıllık stratejik bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşmeye, araçların liman operasyonları, teslimat sonrası kontrol hizmetleri ve Türkiye’de araç dağıtımı dahil.

Süre uzadı

Gefco, Türkiye'deki Autoport ve yeni açılan Yarımca limanlarında ve Gefco araç stok sahalarında araç kontrol işlemlerini tamamlayacak. Kontrolleri biten araçların, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'taki 40 şehirde 152 noktadaki bayilere doğrudan teslimatı sağlanacak.

KALİTELİ HİZMET

Gefco Türkiye Genel Müdürü Stefano Pollotti konuyla ilgili şöyle konuştu: “Groupe PSA Türkiye ile bu önemli ve stratejik sözleşmeyi imzalamaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, Groupe PSA Türkiye’nin hedeflerine ulaşabilmesi için en yüksek kalitede hizmet ve çözüm sağlamayı taahhüt ediyor. Birlikte büyümeyi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.”

YILLARIN ORTAĞI

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille şunları vurguladı: “İş birliğimiz her iki taraf için de stratejik. Operasyonel yapımız gelişiyor, bu süreçte Gefco'nun bize geniş bir yelpazedeki yeni  araç lojistik uzmanlığıyla destek verme yeteneğine güveniyoruz. Gefco, gelişen ihtiyaçlarımızı karşılamak için en yüksek kalitede bitmiş araç çözümleri sunmak üzere 2002 yılından bu yana Groupe PSA Türkiye ile birlikte çalışmaktadır.”