Lojistik
Giriş Tarihi : 11-04-2022 19:31   Güncelleme : 11-04-2022 19:31

Fark yaratıyor!

Sertrans Logistics, Türkiye'de ihracatın gelişmesine katkıda bulunan, başarısı ülke sınırlarını aşan üretici ve işletmelerin bilinirliğini artırmak üzere Fark Yaratan İhracat Hikayeleri projesini hayata geçirdi. Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Keleş, hikâyeleriyle fark yaratanların toplumsal ve ekonomik gelişime büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Fark yaratıyor!

Tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle Sertrans Logistics, 30 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası markaların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Şirket, Türkiye'deki ekonomik büyüklüğünden bağımsız, ihracat başarısı elde etmiş ürünleri ve bu ürünlerin üreticilerini tespit edip, bu başarıların bilinirliğini artırmak üzere Fark Yaratan İhracat Hikâyeleri projesini hayata geçirdi.
 
EKONOMİ BÜYÜYOR

Bir ülkenin kalkınmasının, gelişmesinin ve gelecek nesillere daha güçlü bir ülke bırakmanın yolunun güçlü bir ihracat büyümesinden geçtiğini söyleyen Nilgün Keleş, projenin önemini şu sözlerle anlattı: “İhracat, bireysel ve toplumsal gelişimin sağlamasının yanı sıra ülke ve ülke kültürünün dünyada tanınması için de fırsatlar sunuyor. Ülkemiz girişimci ihracatçısının sayesinde her geçen gün daha büyük ihracat başarılarına imza atıyor ve ihracat ekonomisi her geçen gün biraz daha büyüyor. Tüm dünyadaki derin ekonomik darboğaza rağmen ihracatçımız yeni başarılara imza atmak adına çalışmaya ve yeni rekorlara imza atmaya devam ediyor. Türkiye'nin genç, teknolojiye yatkın nüfusu ve konvansiyonel üretim gücünü bir kenara koyacak olursak; bu başarının bir tarafında da ülkenin her bir yerinde yeşeren, tutku ile akılcı yatırımlarını kucaklaştıran, ilham veren girişimcilerimiz var. İşte bu projeyle amacımız bu ilhamın mimarlarını, ihracatın gelişmesine katkıda bulunan yerel üreticileri ve işletmeleri herkese tanıtmak.”