Lojistik
Giriş Tarihi : 29-06-2022 00:07   Güncelleme : 29-06-2022 00:07

Yeni bir sayfa açtı

Avrupa’nın mobilite hizmet sunucusu DKV, yeni dijital aracı Toll Product Overview 2.0’u müşterilerinin hizmetine sundu. Kullanıcılar, paralı otoyol geçiş hizmetleriyle ilgili veriler üzerinde şeffaflık ve tam bir kontrol imkanı elde etti.

Yeni bir sayfa açtı

Izgara desenli bir ekrana sahip olan Toll Product Overview 2.0 müşterinin geçişlerle ilgili verilerini operasyonun ihtiyaçlarına uygun şekilde düzenlemesine ve formatlamasına olanak veriyor. İster filo bazlı, isterse de hizmet verilen ülke, araç kutusu veya ürün statüsü bazlı olsun, müşteriler ekran görüntülerini istedikleri gibi ayarlayabiliyor ve bilgiyi tercihlerine göre düzenleyebiliyorlar. Diledikleri takdirde seçtikleri veriyi tek dosya halinde gönderebiliyor.

TAM KONTROL

Konuya ilişkin bir açıklama yapan DKV Otoyol Genel Müdürü Jérôme Lejeune, “Verimlilik ve şeffaflık müşterilerimiz için şart. Zaman çok önemli olduğu için müşterilerimizin portalımızdan verileri kolayca ve hızlı bir şekilde derleyerek kullanmalarını sağlamak bizim görevimiz. Toll Product Overview 2.0 tam olarak müşterilerimizin bizden bekledikleri ve ihtiyaç duydukları hizmeti sunuyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam etmek için bu hizmetimizi ve portalımız DKV COCKPIT’i sürekli geliştirmeyi sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.