Lojistik
Giriş Tarihi : 29-06-2022 20:41   Güncelleme : 29-06-2022 20:41

DHL yeni yerinde!

Lojistik firmalarından DHL Express, Türkiye’de yatırım yaparak büyümeye devam ediyor. Şirket, 389 bin Euro yatırım yaparak İstanbul Yenibosna’da DHL Service Point’u müşterilerinin hizmetine sundu.

DHL yeni yerinde!

Türkiye’nin lider uluslararası lojistik şirketi DHL Express Türkiye, toplam 100 milyon Euro’ya varan yatırımlarıyla hizmet noktalarının sayısını ve kapasitesini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda; 389 bin Euro’luk yatırımla hayata geçirilen Yenibosna’daki yeni DHL Service Point, Güneşli ve çevresindeki DHL Express müşterilerinin uluslararası lojistik taleplerine yanıt vermek üzere hizmete girdi.

TALEBE CEVAP

Konuya ilişkin bir açıklama yapan DHL Express Türkiye CEO’su Mustafa Tonguç, “Genel müdürlük binamız İstanbul Havalimanı’na taşındı. Müşterilerimize daha yakın olabilmek adına DHL Service Point’in bulunduğu yeri özellikle seçtik. Bu sayede Yenibosna ve çevre bölgelerdeki müşterilerimize yakın olmayı hedefledik. Yeni hizmet noktamızla bölgedeki varlığımızı sağlamlaştırmayı ve müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlamayı amaçlıyoruz. Sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’yi kapsayan yeni hizmet merkezi ve tesis yatırımlarımız önümüzdeki dönemde de sürecek” ifadesini kullandı.