Lojistik
Giriş Tarihi : 16-04-2023 16:43   Güncelleme : 16-04-2023 16:43

Aydın, kuryeye geçti

Türkiye genelinde 30 yılı aşkın süredir lojistik ve taşımacılık alanında hizmetlerine devam eden Batı Innovative Logistics’te görev değişimi yapıldı. Sene başından bugüne şirkette Satış Direktörü olarak görev yapan Kaan Aydın, gurubun kurye şirketine Genel Müdür olarak atandı.

Aydın, kuryeye geçti

Küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında müşteri beklentilerine cevap vererek çalışmalarına devam eden Batı Innovative Logistics, yeni çalışma alanlarıyla birlikte hizmet ağını genişletemeye devam ediyor.

Nisan 2023 tarihi itibarıyla yeni görevine başlayan Kaan Aydın, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aydın, Batı Innovative Logistics’teki görevine ilk olarak 2001 yılında Operasyon Sorumlusu olarak başladı. Sonrasında sırasıyla, satış, proje, likit taşımacılığı alanlarında görev alan Aydın, 2023 yılında satış direktörlüğü görevine yükseldi.  Nisan 2023 itibarıyla Batı Express Kurye’nin Genel Müdürü olarak çalışmalarına devam edecek olan Aydın, İngilizce ve Almanca biliyor.