Lojistik
Giriş Tarihi : 16-04-2023 18:41   Güncelleme : 16-04-2023 18:41

Alışan süreyi uzattı

Lastik üreticilerinden Prometeon Türkiye ile Alışan Lojistik arasında 2018’de başlayan iş birliği anlaşması güçlenerek devam ediyor. Anlaşma kapsamında filosundaki araçların lastik yönetimini Prometeon Türkiye’ye emanet eden Alışan Lojistik, Pro Services çözüm ailesiyle verimli ve sürdürülebilir hizmet almaya devam edecek.

Alışan süreyi uzattı

Prometeon Tyre Group, Türkiye’de filo iş birliklerini büyütmeye devam ediyor. Firma, bu kapsamda Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında yer alan Alışan Lojistik ile sözleşmesini yeniledi. Prometeon Türkiye Kocaeli fabrikasında düzenlenen törende; Prometeon Türkiye CEO’su Gökçe Şenocak ile Alışan Lojistik CEO’su Uygar Uşar, 3 yıl süreli yeni bir sözleşmeye imza attı.

EN İYİ PERFORMANS

Alışan Lojistik ile iş birliklerini büyütmekten memnuniyet duyduklarını belirten Prometeon Türkiye CEO’su Gökçe Şenocak, “Geliştirdiğimiz lastiklerimizle lojistik firmalarına verimli ve sürdürülebilir taşıma hizmeti sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz Alışan Lojistik ile iş birliğimizi genişleterek sürdürüyoruz. Bu kapsamda Alışan Lojistik’in yurt içi ve yurt dışı operasyonlarında yer alan araçlarının lastik yönetimini üstlenerek, lastikten en iyi performansı almalarına imkân sağladık. 02 Serisi lastiklerimiz dayanıklı, yüksek kilometre performansına ve düşük yakıt tüketimine sahip, verimli taşıma çözümleri sunuyor” dedi.

YATIRIMLARA DEVAM

Konuya ilişkin Alışan Lojistik CEO’su Uygar Uşar ise şöyle konuştu: “550 adet öz mal araç filomuz ve Türkiye genelindeki 50’yi aşkın farklı lokasyondaki bin 500’den fazla çalışanımız ile sektörde entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz. Yatırım atağımızın bir uzantısı olan bu iş birliği çerçevesinde Prometeon Türkiye ile filomuzu güvence altına aldık. Yaptığımız yatırımlarla hızımıza hız katarken, müşterilerimizin de firmamıza duyduğu güveni en üst noktaya çıkarttık. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yatırımlarımız aralıksız devam edecektir.”