Advert
Advert

Ford Trucks meydan okudu

Ağır ticari markası Ford Trucks, daha fazla yük taşıma ve ağır koşullar için geliştirdiği 6x4 çekici modelini pazara sundu. Maksimum performans için çift diskli debriyaj ve 60 tona kadar artırılmış katar ağırlığa sahip olan araç, ağır nakliye taşımacılığına yönelik tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ford Trucks meydan okudu
Ford Trucks meydan okudu Admin
Bu içerik 5993 kez okundu.

Kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimiyle global pazarlarda ve Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Ford Trucks, ağır yük taşımacılığına yönelik geliştirdiği yeni 6x4 çekici modeliyle, mega projeler başta olmak üzere, en ağır şartlarda müşterilerinin yükünü hafifletecek.

AĞIR YÜKLERDE DAHA İYİ

Ağır ve zorlu şantiye koşullarına yönelik, kum, çakıl, kaya gibi yükleri taşımada yarı römork damperli kamyon olarak kullanılabilecek yeni Ford Trucks 6x4 3542T çekici modeli, ek olarak yollarda alçak şasi yarı römork (Lowbed cekici) ile proje taşımacılığında ve tanker taşımacılığında da rol alacak. Yeni 6x4 cekici 10mm kalınlığında, 500 Mpa dayanımında takviyeli inşaat şasisinin üzerine inşa edildi. İnşaat projeleri dahil, en zorlayıcı yol şartlarında dahi en iyi çekiş gücüne ve arazi kullanımına uygun yapıya sahip bulunan araç, yüksek dayanıklılık konusunda iddiasını sürdürüyor ve segmentteki en ağır koşullara göğüs geriyor. 1350, 1400 ve 1450mm 5'inci teker yüksekliklerinin yanında 12.7 litrelik, 420 BG gücünde Ecotorq motora sahip olan araç, 8T ön aks kapasitesi ile her yükte, en zor koşullara uyum sağlayarak, maksimum performans sunuyor.

ARTIK YÜKLER DAHA GÜVENDE

Ağır yük taşımacılığında yüksek performans için çift debriyajlı üretilen araç, yataklı ve yataksız kabin seçenekleri ile satışa sunuldu. Yeni çift debriyaj ile debriyaj  bakım aralığı yüzde 50 oranında iyileştirilerek zor koşullarda yüksek performans sağladı. 16 ileri manuel şanzımana sahip yeni Ford Trucks 6x4 çekici modeli, 340 kW Standart - 600 kW Opsiyonel Intarder gücündeki motor freniyle yüksek frenleme gücünü ortaya koydu. Toplamda 1000 kW’lık frenleme kabiliyeti sayesinde, en dik rampa ve yokuşlarda en ağır yükler güvenli bir şekilde yol alabiliyor. En zorlu projelerde ve inşaat koşullarında maksimum performans için de kısa tampona sahip.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu