Advert

Adanır Lojistik ile her şey yolunda

Castrol’ün kurumsallık, kalite ve emniyet ilkelerini benimseyen ve verdiği hizmeti de bu çerçevede sunan Adanır Lojistik, 2007-2017 tarihleri arasında 7 milyon km yol kat etti, 107 milyon litre dökme ürünü Castrol müşterilerine ulaştırdı. Firma, bu süreçte hiçbir trafik kazası yaşamadı.

Adanır Lojistik ile her şey yolunda
Adanır Lojistik ile her şey yolunda Admin
Bu içerik 2231 kez okundu.

Taşıma faaliyetlerine 1980’li yıllarda başladıklarını açıklayan Adanır Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Adanır, aradan geçen süre zarfında kalite ve güvene büyük önem verdiklerini dile getirdi. 1990’lı yıllardan bu yana Castrol ve BP ile olan işbirliği kapsamında, taşımacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kattıklarının altını çizen Adanır, herşeyin başında dikkat ve emniyet tedbirleri geldiğini aktardı.

DEĞİŞİME AYAK UYDURDU

"Castrol’ün Emniyet ve Tedarikçi Çalışma ilkeleri ışığında Adanır Lojistik olarak kendi bünyemizde değişimler gerçekleştirdik" diyen Ümit Adanır, şöyle konuştu: "Personel seçim kriterleri belirlenip, eğitim organizasyonlarına ağırlık verildi. Araç kontrollerinde ve sürücü eğitimlerinde profesyonel eğitim veren firmalar ile çalıştık. Ayrıca filomuzda bulunan tüm araçlarımıza araç takip cihazları monte edip, araç kontrolleri ve araç bakımlarını periyodik hale getirdik. Her yıl personel sağlık taramaları yapıyoruz. Kalite yönetim sistemi (ISO) çalışmalarına ise hız verdik."

KALİTE VE GÜNLİK ÖN PLANDA

Ümit Adanır, "Bu çalışmaların sonucunda Adanır Lojistik, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini aldı. Adanır Lojistik, 2010 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesini de alarak müşteri odaklılığı ile ilgili duyarlılığını da gösterdi. Başlıca hedeflerinden biri kaza ve yaralanmaları tamamen önlemek olan Castrol için bu sonuç, Castrol’ün hem sağlık, çevre ve emniyet ilkelerine gösterdiği önemin, hem de işbirliği yapılan Adanır Lojistik’in uyguladığı güvenlik ilkelerine bağlılığının somut bir örneği oldu" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı