Advert Advert
Advert

Ekol’ün ayakları sağlam basıyor

Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Ekol, Brisa ile işbirliği anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşma kapsamında Ekol Lojistik, 5 bin 500 araçtan oluşan özmal filosunun lastik hizmetlerini Brisa'dan alacak.

Ekol’ün ayakları sağlam basıyor
Ekol’ün ayakları sağlam basıyor Admin
Bu içerik 5980 kez okundu.

Lastik üreticilerinden Brisa, lojistik sektörünün yenilikçi firması Ekol ile özel bir iş birliğine imza attı. Sabancı Center’da düzenlenen imza törenine Ekol Satınalma ve Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir, Filo Genel Müdürü Alper Bilgili, Brisa CEO’su Cevdet Alemdar, Brisa Servis Yöneticisi Tuğrul Karadeniz ve Brisa’nın iş ortağı Marmara Lastik’in sahibi Necmettin Haliç ile firma yetkilileri katıldı. Türkiye’nin en büyük lojistik filosuna  sahip olan Ekol, 5 bin 500 araçlık filosunun yıllık 35 bin lastik ihtiyacı için Brisa’dan destek alacak. İş birliği kapsamında Ekol, Brisa’nın sunduğu Profleet filo çözüm ortaklığı ile çalışmalarını sürdürecek. Bu kapsamda Brisa, Profleet danışmanlık ve hizmet paketi ile Ekol’e ürün, servis hizmetleri, yol yardımı ve danışmanlık desteği sunacak.

5 YILLIK ANLAŞMA

Ekol Satınalma ve Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir, “5 bin raçlık öz mal yatırımımız ile Avrupa’nın ve ülkemizin en büyük lojistik filolarından birine sahibiz. Klasik kara taşımacılığı yerine çevreci bir çözüm olan Intermodal taşımacılığı tercih etmemize rağmen ayda ortalama 10 milyon km yol katediyoruz. Dolayısıyla yakıt ve lastik, filo yönetim maliyetlerimizin merkezinde yer alıyor. Bu operasyonu en verimli ve en nitelikli şekilde yönetmek adına, Türkiye’nin lastik sektörü lideri Brisa’yla gerçekleştirdiğimiz 3+2 yıllık anlaşma ile başlattığımız iş birliğimizin önemli avantajlar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

TEKER HEP DÖNECEK

Brisa CEO’su Cevdet Alemdar ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Değer odaklı bir yaklaşımla, filoların günümüz teknolojilerinden faydalanarak daha verimli, daha emniyetli ve daha konforlu bir şekilde operasyonlarını yürütmelerine olanak tanıyan Profleet filo çözümlerimizle, müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında topluyoruz. Diğer yandan detaylı araştırmalar, gözlemler ve raporlamalar ile iş ortaklarımızın sahada da her an yanlarında oluyoruz. Sahayı çok iyi bilen bir ekip olarak, sahip olduğumuz bu bilgi ve deneyimi, Türkiye’nin lider lojistik şirketi Ekol ile paylaşmaktan ve işbirliğimizden büyük memnuniyet duyuyoruz. Ekol Lojistik'ün filosundaki araçlara hem Türkiye’de hem de Avrupa’da 7/24 hizmet vereceğiz. Araçlarında yaşanabilecek lastik sorunlarına ise vakit kaybedilmeden yerinde müdahale edecek.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor