Advert

Gefco, Talan ile işbirliği yaptı

Tedarik zinciri hizmetlerinin global sağlayıcısı ve otomotiv lojistiğinde Avrupa'da söz sahibi Gefco, otomotiv pazarı için tasarım ve pazarlama çözümleri geliştirmek üzere çevik dönüşüm danışmanlığı şirketlerinden Talan ile işbirliği başlattı.

Gefco, Talan ile işbirliği yaptı
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı Admin
Bu içerik 619 kez okundu.

Gefco ve Talan, otomotiv pazarına dijital ve fiziksel teknolojilerin bir araya getirildiği çözümler sunmak üzere mutabakat anlaşması imzaladı. Ortak girişim oluşturulmasını öngören anlaşmaya göre her iki şirket, uzmanlıklarını tek bir havuzda birleştirecek. Bu anlaşma, iki şirket arasında yıllar boyu inşa edilen güven ilişkisinin en önemli sonucu olarak nitelendirildi. Gefco, bu işbirliğiyle otomotiv lojistiğinde uzmanlığını, B2B pazarlardaki bilgi birikimini ve uluslararası ağındaki gücünü ortaya koyarken, Talan ise nesnelerin interneti, yapay zeka, blockchain ve çevik yöntemler gibi yeni bilgi teknolojilerindeki uzmanlığını öne çıkaracak.

TAMAMLAYICI İŞBİRLİĞİ

Talan ile başlatılan ortaklık sayesinde, dijital teknolojilerin etkisiyle kuralları değişen otomotiv lojistiği pazarında kararlı bir şekilde ilerleme sağlayacaklarını belirten Gefco Yönetim Kurulu Başkanı Luc Nadal, sözlerine şöyle devam etti: “Tamamlayıcı becerilere sahip iki ortak arasındaki bu işbirliği, gelecekteki büyümemizin anahtarı olarak inovasyon geliştirme stratejimizle uyum arz ediyor.”

YENİ BİR İŞ ALANI OLUŞTU

Talan Grubu Başkanı Mehdi Houas ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Gefco ile bu yeni ortaklık, uzun vadeli işbirliğimizde yeni bir aşamaya işaret ediyor. Cesur bir yaklaşım gerektiren bu gibi zamanlarda, teknolojik uzmanlığımızı ortaklarımızla ortak bir zeka ruhuyla sunarak yeni iş alanları oluşturuyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKT Trailer Ar-Ge Merkezi’ni açtı
OKT Trailer Ar-Ge Merkezi’ni açtı
Ekol yönetimi tek noktada
Ekol yönetimi tek noktada