Advert

Schmitz Türkiye yapılanmasını tamamladı

Treyler üreticisi Schmitz Cargobull, Türkiye'deki ürettiği araç gurubunu 3'e çıkarttı. Satış ve satış sonrası hizmetleri içinde yatırım yapan firma, Türkiye genelinde güçlü bir ağa kavuştu.

Schmitz Türkiye yapılanmasını tamamladı
Schmitz Türkiye yapılanmasını tamamladı Admin
Bu içerik 3587 kez okundu.

Müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yürüten Schmitz Cargobull, yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Fiyat politikasını gözden geçiren Schmitz, finansal çözümlerle de müşterilerinin yanında olduğunu gösterdi. Satış ağının oluşmasıyla birlikte takas ve indirimli yedek parça desteğinin yanında uzatılmış garanti ile ücretsiz iki adet periyodik bakım hizmetleri sunan Schmitz Cargobull, mavi filin ayak sesleri projesiyle de çalışmalarını dijital ortama taşıdı.

TÜRKİYEDE LİDERİZ

Schmitz Cargobull Türkiye Satış Direktörü Nihat Ayhan, "Adapazarı'ndaki yeni fabrikamızı bir yıl gibi kısa bir sürede 3 ürün grubu için üretime hazır hale getirdik. Kaliteden ödün vermeyen müşterilerimizin desteğiyle ilk yılımızda perdeli treylerde pazar payımızı önemli bir oranda artırırken, frigo treylerde 2017 yılını pazar lideri olarak tamamladık. Tüm bunları yaparken tek noktadan birçok hizmeti bir arada sunabilmek amacıyla İkinci el ve Finansman organizasyon süreçlerimizi tamamladık. Yine bu kısa süre içerisinde dönem dönem farklı kampanyalarla müşterilerimizi buluşturduk" dedi.

KOMPLE PAKET SUNDU

Satış Direktörü Nihat Ayhan, konuya ilişkin yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: "Son günlerde ülkemiz ve bilhassa ithalat ve ihracatın can damarı nakliye sektörü olarak ekonomik anlamda zor bir dönemden geçiyoruz. Biz de bu durumda üzerimize düşeni yapabilmek adına iş ortaklarımıza yeni bir formatla komple bir fırsat paketi sunmayı amaçladık. Ekim ayı sonuna kadar, sınırlı sayıda perdeli ve frigo treyler için bu fırsat paketini müşterilerimize teklif edeceğiz. Paket içeriğine ve detaylara satış yöneticilerimizden ulaşılabileceği gibi, bu kampanyaya özel olarak oluşturduğumuz mavi filin ayak sesleri web sitemiz  üzerinden de hem markamız ve tarihi, hem de ürünlerimiz hakkında en detaylı bilgilere erişilebilecek. Ayrıca müşterilerimiz kampanya web sayfamız üzerinden bizimle iletişim kurulabilecek ve tabiri caizse fırsat paketleri için önlerden yer ayırtabilecek."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı