evden eve nakliyat

Advert Advert
Advert

Cma Cgm işleri Ceva'ya devretti

Ceva Lojistik, en büyük hissedarı ve stratejik ortağı olan Cma Cgm ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Ceva Lojistik anlaşma ile Cma Cgm'in uluslararası taşımacılık yönetimi işini satın alarak şirket ile stratejik ortaklığını büyüttü.

Cma Cgm işleri Ceva'ya devretti
Cma Cgm işleri Ceva'ya devretti Admin
Bu içerik 5988 kez okundu.

Yeni ticari fırsatlar yaratması beklenen Ceva Lojistik ve Cma Cgm'nin bu ortak projesi ayrıca hissedarlar ve müşteriler için güçlü ve sürdürülebilir bir değer yaratacak. Ortaklığın büyütülmesi kapsamında, Ceva Lojistik'in Yönetim Kurulu, kararlaştırılacak fiyat üzerinden Cma Cgm'nin uluslararası taşımacılık yönetimi işini nakit ya da hisse karşılığında satın alacak.

Ceva Lojistik Yönetim Kurulu'ndan stratejik ortaklıkla ilgili yapılan açıklamada "Cma Cgm ile yaptığımız yeni anlaşma orta ve uzun vadede hissedarlara cazip bir değer teklifi sağlayacak. Dijital dönüşümle desteklenecek stratejik iş birliğimiz ciddi bir büyüme ve değer yaratma potansiyeline sahip. Ceva Lojistik olarak Cma Cgm'nin taşımacılık yönetimini devralarak sinerji yaratmış olacağız" denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü