Treyler
Giriş Tarihi : 28-02-2020 14:26   Güncelleme : 28-02-2020 14:26

Krone, 2019'da 2844 treyler sattı

İzmir Tire'de treyler üretimi yapın Krone, 2019 yılında Türkiye pazarında 536 adet treyler satışına imza attı. Markanın Türkiye'den 27 ülkeye yıl içerisinde sattığı toplam treyler sayısı ise 2 bin 844 adet olarak kayıtlara geçti.

Krone, 2019'da 2844 treyler sattı

Krone Uluslararası Satış Direktörü Andreas Völker, Satış Müdürü Ömürden Özacar, Kredi Müdürü Cemile Kılıç ve SSH Müdürü Mehmet Dinçer'in de hazır bulunduğu toplantıda Krone Türkiye CEO Rıza Akgün, şirketin 2019 yılını değerlendi.

ÜRETİMDE ÇEŞİTLİLİK

Türkiye ekibi olarak iç ve dış pazarda çok iyi işler çıkarttıklarının altını çizen Krone Türkiye CEO Rıza Akgün, iç pazarda gerçekleştirdikleri 536 adetlik satışın büyük bir başarı olduğunu ifade etti. Akgün, “İç pazar daralırken, biz satışlarımızı geçtiğimiz yıla oranla arttırdık. Türkiye’den treyler ihraç ettiğimiz ülke sayısı ise 27 oldu. Bu işe başlarken yalnızca standart Profi Liner, Mega Liner ve açık kasa Platform araçların üretimini üstlenmişken şu anda 22 farklı modelde treyler üretimi yapıyoruz. Almanya’da ve Avrupa’da edindiğimiz tüm tecrübeyi Türk hizmet anlayışıyla buluşturduk. Hem iç pazarda kullanıcılarımız tarafından artık benimsendik hem de ihracat alanındaki başarılarımızla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

ŞAHA KALKACAK

Türkiye iç pazarındaki gelişmeleri yakından takip ettiklerinin altını çizen Andreas Völker ise konuya ilişkin şöyle konuştu; “Almanya’dan Türkiye’ye yatırım kararı aldığımız ilk günden beri inandığımız ve beklediğimiz işbirliklerini Krone olarak gerçekleştirmeye başladık. Umuyorum ki 2020 yılı Türkiye’de hem lojistik sektörünün yeniden şaha kalktığı hem de markamızın işbirliklerinin katlanarak arttığı bir yıl olur.”

ZORLU BİR YIL GEÇTİ

Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar, “Bu kadar zorlu geçen 2019 yılından sonra 2020’ye umutla bakıyoruz. Türk nakliyecisi iç pazarda Krone’yi tercih ediyorsa bunun arka planında çok sıkı ve detaylı bir çalışma vardır. İnanıyorum ki Türkiye’de çok daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış temsilcisi arkadaşlarımız Türk nakliyecisine 7/24 hizmet verme parolasıyla çalışıyor. Türkiye treyler pazarında fiyatta rekabetçi olmak artık başarılı olmak için tek etken değildir. Kullanıcılarımız tarafından benimsenmek ve yüksek kalitemizi onlarla buluşturabilmek için ben ve ekibim çok emek veriyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve Tire fabrikamızdaki esnekliklerimizle Türk nakliyecisine özel hizmet göstermeye devam edeceğiz” dedi.