Treyler
Giriş Tarihi : 07-11-2020 19:01   Güncelleme : 07-11-2020 19:01

Krone’ye özel ödül

Treyler İnovasyon 2021 Ödülleri sanal ortamda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Krone, geliştirdiği yeni taban teknolojisyle, güvenlik kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Krone’ye özel ödül

Krone’nin yeni geliştirdiği köpük teknolojisiyle üretilen taban tahtaları, oldukça yüksek bir mukavemet oluştururken, aynı zamanda ağırlık avantajı sağlıyor. Krone, yeni taban teknolojisiyle kullanıcılarına hem maddi bir kazanç, hem de zamandan tasarruf imkânı sundu.

GÜVENLİK ÜST DÜZEY

Özellikle paletli yüklemelerde, yüklerin tabanla arasındaki sürtünme katsayısını 0.6 birime düşüren bu yeni teknoloji sayesinde sürücüler, yüklerinin kaymaması için hiçbir ilave ekipman kullanma ihtiyacı duymayacak. Güvenlik kategorisinde ödül alan bu yeni teknoloji sayesinde Krone kullanıcıları, araç başına 100 kg ağırlık avantajı elde etti. İlk aşamada üst yapısız yarı römorklarda kullanılmaya başlanacak ve taban kaplamalarında oluşabilecek hasarları da önemli ölçüde ortadan kaldıracak bu yeni teknoloji, Krone kullanıcılarına çok uzun bir hizmet ömrü vaat etti.