Treyler
Giriş Tarihi : 16-12-2020 20:21   Güncelleme : 16-12-2020 20:21

Boytrans Lojistik’in yatırımı Tırsan’a

Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, fiziki teslimat törenlerine aralıksız devam ediyor. Sektörün öncü lojistik firmalarından Boytrans Lojistik, treyler yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullandı. Firma, filosunu 50 adet Tırsan treyler ile güçlendirdi.

Boytrans Lojistik’in yatırımı Tırsan’a

Geliştirdiği geniş ürün gamı ve hizmet çözümleri ile sektörün ihtiyaçlarına yön veren Tırsan, lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan'ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Boytrans Lojistik Genel Müdürü Ahmet Ufuk Keçecioğlu, Lojistik Müdürü Kubilay Çelik, İş Geliştirme ve Satış Müdürü Selman Üstüner, Tırsan Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz ve Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katıldı.

KALİTELİ VE HIZLI

Boytrans Lojistik Genel Müdürü Ahmet Ufuk Keçecioğlu, “Filo yatırımlarımızda her zaman ilk tercihimiz Tırsan olmuştur. Gerek yıllardır sürdürmüş olduğumuz güçlü iş birliği, gerek Tırsan’ın en verimli ve kaliteli ürünleri, gerekse her zaman firmamıza sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetler bizim için öncelikli tercih sebebidir. Boytrans Lojistik olarak hedefimiz, faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejimizle sürekli geliştirmek, sektörün gelişiminde öncü rol oynamak ve iş ortaklarımız ile topluma değer oluşturmaktır. Filomuzda bulunan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treylerler sayesinde müşterilerimize güvenli, kaliteli ve hızlı lojistik hizmetleri sunuyoruz” dedi.

BAŞARILI İŞ ORTAĞIMIZ

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını her daim dinliyor, sektöre uygun araçlar geliştiriyor ve üretiyoruz. Boytrans Lojistik ile senelerdir devam eden başarılı bir iş birliğimiz bulunmaktadır. İş ortağımız, bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarında bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde yüklerini güvenli şekilde taşıyabilecektir. Öte yandan aracın şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır.”