Treyler
Giriş Tarihi : 02-01-2021 19:30   Güncelleme : 02-01-2021 19:30

Logitrans yatırım yaptı

Treyler sektörünün önde gelen firmalarından Tırsan, teslimat törenlerine aralıksız devam ediyor. Uluslararası taşıma şirketlerinden Logitrans Lojistik A.Ş. araç yatırımında tercihini Tırsan’dan yana kullandı. Firma, 25 adet treyler alarak filosundaki Tırsan marka araç sayısını 150’ye yükseltti.

Logitrans yatırım yaptı

Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürün gamıyla, lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Logitrans Lojistik’in Tuzla’daki garajında yapılan teslimat törenine; Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş ve Tırsan Satış Yöneticisi Recep Demirci ile firma yetkilileri katıldı.

GÜVENİLİR ÜRÜN

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş, “Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz treyler yatırımlarımızda yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerimiz için tek tercihimiz Tırsan ürünleri oldu. Tırsan, kaliteli araçları ve sahip olduğu geniş satış sonrası servislerinde uzman kadrosu ile vermiş olduğu çözüm odaklı ve hızlı hizmetleriyle her zaman yanımızda oldu” dedi. Ali İncekaş, firma olarak; Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya ve Doğu Avrupa'ya lojistik hizmeti verdiklerini dile getirdi. Karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu, parsı̇yel, özel proje ve fuar taşımacılığı, e-ticaret ve tedarik zinciri çözümleri alanında da hizmet verdiklerini belirten İncekaş, İstanbul dışında Gürcistan’da Tiflis, Kazakistan’da ise Astana’da depolarının bulunduğunu belirtti.