Teslimatlar
Giriş Tarihi : 21-01-2021 23:25   Güncelleme : 21-01-2021 23:25

Özel sipariş

Ağır ticari araç üreticilerinden Scania, Türkiye’de teslimatlara hız kesmeden devam ediyor. Antalya -Isparta bölgesi Çandır Baraj gölünde balık ve su ürünleri üretimi ve nakliyesini gerçekleştiren Canlar Su Ürünleri, özel olarak sipariş edilen ve kırkayak olarak tanımlanan R500 8x2/4 kamyonu filosuna dahil etti.

Özel sipariş

Satışı gerçekleştiren Scania Yetkili Satıcısı Başaran Ulaşım Ağır Vasıta’nın tesislerinde düzenlenen törenle Satış Müdürü Onur Ay aracı Canlar Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Can ve Canlar Su Ürünleri Genel Müdürü Ahmet Can’a teslim etti.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Başaran Ulaşım Ağır Vasıta Satış Müdürü Onur Ay, “Bu aracı özel olarak ilk kez sipariş ettik. Aracımızla, müşterilerimizin kârlılığını artırmayı, işletme giderlerinde tasarruf sağlamayı ve kesintisiz operasyonel devamlılık ile müşterilerimizi sürdürülebilir başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu aracımız sahip olduğu birçok farklı donanım ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor ve vermeye de devam edecek” dedi.

İHTİYACA UYGUN

Canlar Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Can ise konuya ilişkin şöyle konuştu; “Scania firması ile yaptığımız görüşmelerde kendilerine ihtiyaçlarımızı aktardık ve buna uygun olarak aracı birlikte oluşturmaya çalıştık. Su ürünleri nakliyesi ayrı bir ihtisas gerektiriyor. Bu sebeple ihtiyacımıza uygun oluşturulan bu özel Scania kamyonunun rekabette elimizi güçlendireceğine inanıyorum.”