Treyler
Giriş Tarihi : 14-03-2021 19:53   Güncelleme : 14-03-2021 19:53

Önallar tanker aldı

Gıda taşımacılık alanında faaliyetlerini yürütün Önallar Gıda, 2021 yılı araç yatırım programında tercihini OKT Trailer’den yana yaptı. Firma, siparişini verdiği süt tankerlerini teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Önallar tanker aldı

Önallar Gıda, 3 nesildir devam eden marka yolculuğunda işlerini her zaman severek yapıyor. Müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduran firma, kaliteli ürünleri doğru araç ve ekipmanlar ile pazara ulaştırmak içinde yatırımlarına aralıksız devam ediyor. OKT Trailer tarafından yapılan teslimat törenine Önallar Gıda sahibi Ali Önal, OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş ve Satış Müdürü Murat Bakırcı ve şirket yetkilileri katıldı.

SAHİP ÇIKIYOR

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Önallar Gıda sahibi Ali Önal, “Uzman kadromuz ve teknolojik imkânlarımızla ülkemizin güvenine layık, sofralarına ayrıcalıklı lezzet katacak ürünler üretmeye çalışıyoruz. Üretimin her aşamasında performansımızı en üst seviyeye taşımamız gerektiği bilincindeyiz. OKT Trailer tarafından üretilen süt tankeri, bizim ihtiyaçlarımıza tam anlamıyla cevap veriyor. Bu araçlarla Türkiye’nin dört bir tarafına sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam edeceğiz. Ürünlerimizin kalitesinin yanı sıra hijyen ve halk sağlığı da bizim için çok önemlidir. Süt ve süt ürünlerimiz haricinde İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale başta olmak üzere birçok ilde çiğ süt dağıtımı da gerçekleştiriyoruz. Süt, dolumdan boşaltıma kadar çok iyi korunma gerektiren gıdadır. OKT Trailer süt tanker, işlediğimiz sütün değerine sahip çıkıyor. Bizde tercihimizi bu markadan yana yapıyoruz” dedi.