Treyler
Giriş Tarihi : 29-04-2021 15:30   Güncelleme : 29-04-2021 15:30

Kadir Demir araçlarını aldı

Uluslar arası nakliye ve lojistik alanda uzman Kadir Demir, araç yatırımlarında tercihi Tırsan’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 40 adet perdeli tenteli mega treyleri alarak filosunu güçlendirdi.

Kadir Demir araçlarını aldı

İzmir merkezli Kadir Demir Lojistik, yaptığı yatırım ve sunduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. 2021 yılını çekici yatırımı ile karşılayan firma, şimdi de treyler yatırımı yaparak 4 adet aracı teslim aldı.

MÜŞTERİNİN YANINDA

Firmanın İzmir merkezinde düzenlenen araç teslim törenine Lojistik ve Operasyon Müdürü Cem Benliçoban, Müdür yardımcısı Harun Benliçoban ve Baş şoför Şafak Sertok ile Tırsan Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katıldı. Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık şirketi, İzmir, İstanbul ve Bursa’da bulunan depolarının yanı sıra yurt dışındaki Belçika ve İngiltere’deki depolarıyla da müşterilerine her tip kuru yük taşımacılığı hizmeti veriyor.

SAĞLAM İŞBİRLİĞİ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Lojistik ve Operasyon Müdürü Cem Benliçoban, “40 adetlik alımımız ile birlikte filomuzdaki Tırsan marka araç sayısı 100’e yükseldi. Tırsan ile 2008 yılından bu yana çalışıyoruz. İş birliğimizin başladığı günden beri Tırsan, her operasyonumuz da en geniş ürün gamı ile tam destekledi. Filomuzda tenteli perdeli treyler dışında kalitesinden çok memnun kaldığımız Talson marka tekstil taşıyıcı araçları da bulunmaktadır. Avrupa operasyonlarımızı daha da güçlendirmek adına Tırsan araçlarını filomuza kattık. Araçta bulunan çatı kaldırma sistemi sayesinde daha fazla ürün yükleme yapabiliyor. Dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetlerimizi aşağı çekiyor ve kataforez kaplı şasisi sayesinde aracımızı 10 yıl paslanmaz garantisi ile kullanıyoruz” dedi.