Treyler
Giriş Tarihi : 07-05-2021 00:05   Güncelleme : 07-05-2021 14:18

Schmitz alan kazanır!

Lojistik sektörünün köklü firmalarından Plastnak, 2021 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Schmitz’ten yana kullandı. Firma, Avrupa’nın hatta Türkiye’nin en sağlam ve kaliteli markası Schmitz’ten 15 adet araç teslim aldı. Plastnak Genel Müdürü Emir Çakmak, “Kalitesi ve sağlamlığı tartışılmaz. Schmitz alan kazanır” dedi.

Schmitz alan kazanır!

Schmitz Cargobull tarafından uluslararası taşıma firmalarından Plastnak’a satışı yapılan 15 adet Schmitz marka treyler, törenle teslim edildi. Anaç teslim törenine Plastnak Genel Müdürü Emir Çakmak ve Schmitz Cargobull Marmara Bölge Müdürü Kaan Kayral ile firma yetkilileri katıldı.

REŞAT ALTINI MÜBAREK!

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Emir Çakmak, “Yılların köklü firmasıyız. Filomuzda bazı markalara yer verdik, kullandık, deneyimledik. Konumumuz itibariyle Schmitz Cargobull firması ile başlattığımız yatırımlarımıza da devam etme kararı aldık. Teslim aldığımız bu araçlar ile birlikte filomuzdaki Schmitz marka treyler sayısı 35’e yükseldi. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına yatırımlarımızı hep daha kaliteli marka olan Schmitz treylere yapacağız. Schmitz hem alırken, hem kullanırken hem de satarken kazandırıyor. Yatırım analizlerimiz doğrultusunda hedefimiz, alırken, kullanırken ve satarken kazanmaktır. Önümüzdeki dönemde yatırımlarımız yine Schmitz’e olacak ve filomuzu büyütmeyi hedefliyoruz” ifadesini kullandı.