Treyler
Giriş Tarihi : 01-07-2021 12:39   Güncelleme : 01-07-2021 12:39

9 senedir Schmitz kazanıyor

Mavi fil, filo yöneticilerinin tercih edilen markası olarak bir kez daha yeni bir ölçüt belirledi. Schmitz Cargobull, kamyon kasaları ile römorklar ve yarı römorklar kategorilerinde çifte galibiyet elde etti. Alman ticaret dergisi VerkehrsRundschau'nun imrenilen Image Ödülü dokuzuncu kez Schmitz Cargobull’a verildi.

9 senedir Schmitz kazanıyor

Treyler üreticisi Schmitz Cargobull, hem Avrupa genelinde hem de Türkiye’de ürünleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Schmitz’in sağlamlığı ve kalitesi karşısında ise rakipler şapka çıkartarak izliyor. Para kazanmanın hesabını yapan lojistik firma sahipleri ise yeni alımlarda ilk tercihi Schmitz Cargobull’dan yana kullanıyor.

TÜM EKİBİN BAŞARISI

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Schmitz Cargobull Yönetim Kurulu Başkanı Andreas Schmitz, iki ödülü birden alnanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Andreas Schmitz, “Müşterilerimiz ürünlerimize yıllardır sürekli olarak yüksek puanlar veriyor. Hem gövdeler hem de treylerlerle elde ettiğimiz bu başarıyı tüm Schmitz Cargobull ekibine borçluyuz. Çalışanlarımızın değerli özverileri sayesinde müşterilerimiz kalitemizi, güvenilirliğimizi ve yenilikçiliğimizi gelecek yıllarda da sürdüreceğimizden emin olabilirler. En iyi müşteri odaklı taşımacılık çözümlerini geliştirmek için yorulmadan çalışmak bizi harekete geçiren şeydir. Pazarın ön saflarındaki konumumuzu korumanın ve genişletmenin tek yolu budur” dedi.