Treyler
Giriş Tarihi : 30-09-2021 14:20   Güncelleme : 30-09-2021 14:20

Filoyu Krone yaptı

Alman treyler üreticisi Krone, Türkiye’nin dört bir yanındaki nakliyecilere yaptığı teslimatları sürdürüyor. Ağırlıklı olarak Rusya’ya sebze ve meyve ihracatı gerçekleştiren Samsun merkezli Ural Lojistik’de yeni araç alımında tercihini Kroneden yana yaptı. Firma, sapirişini verdiği 12 adet Cool Liner treyleri teslim alarak filosuna ekledi.

Filoyu Krone yaptı

Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Ural Lojistik, 52 adetlik araç filosuyla, Türkiye’den Rusya’ya sebze ve meyve ihracatını gerçekleştiren en önemli firmalardan biri konumunda bulunuyor. Lojistik operasyonları için son yapılan araç yatırımında yeniden Krone’yi tercih eden Ural Lojistik, filosunu tamamen Krone’ye emanet ederek yoluna devam etti.

YOL ARKADAŞLARI

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Firma sahibi Kenan Bilici, “Ural Lojistik adına yakışır bir şekilde, kendi alanımızda en kaliteli işi yapmaya özen gösteriyoruz. Bu güçlü konuma sahip olmayı sürdürebilmek için de en kaliteli ve en verimli araçlarla filomuzu güçlendirmeye devam etmeliyiz. Son olarak, bu 12 adetlik treyler yatırımımızda Krone markasını tercih ettik. Krone sağlamlıktan, dayanıklılıktan ve kaliteden asla ödün vermeyen bir treyler üreticisi. Aynı zamanda da kullanıcı olarak Krone treylerleri kullandığımızda, oldukça düşük işletme maliyetine sahip olabiliyoruz. Krone, Karadeniz bölgemizde bizlerin sürekli destekçisi ve en yakın yol arkadaşı olmaya gayret ettiği için teşekkür ediyoruz” dedi.