Teslimatlar
Giriş Tarihi : 16-10-2021 22:19   Güncelleme : 16-10-2021 22:19

Ankara’da Atak!

Kentiçi toplu taşıma aracı üreticilerinden Karsan, ürün yelpazesiyle Türkiye’de birçok şehrin ulaşım altyapısının yenilenmesine destek oldu. Karsan, en son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne 50 adet Atak otobüs teslimatı yaptı.

Ankara’da Atak!

Karsan, Atak otobüslerinin tamamını teslim ederek Ankaralıların hizmetine sundu. Alçak tabanlı ve engelli rampalı dizel Atak’lar, başta metro için ring seferleri ve Ankara’nın dar sokakları olmak üzere kentin birçok noktasında sefere başladı.

ÇEVRECİ OTOBÜS

Konula ilişkin bir açıklama yapan Karsan Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Başta Avrupa olmak üzere global arenada, hayatı kolaylaştıran toplu taşıma çözümlerimizle yer aldığımız gibi, ülkemizin de dört bir yanında kent ulaşımına ürünlerimizle katkı sunuyoruz. 8 metre sınıfındaki dizel Atak otobüslerimiz; sahip olduğu teknoloji ve yüksek performanslı motor özellikleri kadar, manevra kabiliyeti, iniş binişi kolaylaştıran alçak tabanlı yapısı, düşük emisyon değerleriyle çevreci oluşu ve konfor özellikleriyle de toplu taşımada rahatlık ve kolaylık sağlıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin filo yenileme çalışmalarında Atak otobüslerimizle hizmet verecek olmaktan mutluyuz. Ayrıca Ankara’nın başkentimiz oluşunun 98’inci yıl dönümü olan bu değerli günde burada bulunmaktan gurur duyuyoruz” ifadesini kullandı.