Treyler
Giriş Tarihi : 08-03-2022 23:04   Güncelleme : 08-03-2022 23:04

Bilen, babasının yolunda!

Anadolu’nun güçlü firmalarından ABC Lojistik, yeni araç alımlarında tercihini her zaman olduğu gibi yine Tırsan’dan yana kullandı. ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, “Babam da Tırsan alırdı, ben de Tırsan alıyorum. Tırsan alan asla yolda kalmaz, biz 30 yıldır hiç durmadan yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Bilen, babasının yolunda!

Kayseri merkezli ABC Lojistik, 2022 yılı araç yatırımlarında tercihini Tırsan’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 100 adet treylerden 15’ini teslim alarak filosuna dahil etti. ABC Lojistik’in yeni aldığı araçlarla birlikte filosundaki treyler sayısı 1000’e yükseldi.

YOLDA HİÇ KALMADI

Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında araçları Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç’tan teslim alan ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, “Intermodal taşımacılığa uygun Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlar ile filomuzu daha da güçlendirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz bize, biz ise Tırsan’a 30 yıldır güveniyoruz. Hiçbir zaman yolda kalmadık. Babam da Tırsan araçlarını alırdı bende Tırsan araçlarını alıyorum. Ayrıca, Tırsan’ın sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağına ve kaliteli hizmetlerine duyduğumuz güven de sonsuz. Tırsan, ihtiyaç duyduğumuz her koşulda yanımızdadır! İfadesini kullandı.

HER ALANDA ABC!

Merkezi Kayseri olan ABC Lojistik’in Kayseri’de 90.000 m2 garajı, 45.000 m2 deposu ve İstanbul’da ofisi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak AB ve Asya ülkelerine taşımacılık yapan firma, karayolu taşımacılığı, ağır yük taşımacılık (Lowbed), tehlikeli madde taşımacılığı, sürerek taşımacılık, konteyner taşımacılığı, intermodel ve kombine taşımacılığının yanı sıra gıda, grupaj, mobilya, makine, makine aksamları ve hızlı express taşıma hizmetleri alanında da müşterilerine lojistik hizmeti sunmaktadır.