Teslimatlar
Giriş Tarihi : 23-01-2023 22:42   Güncelleme : 23-01-2023 22:42

ANT çekici aldı

Otomotiv nakliyesi alanında faaliyet gösteren ANT Lojistik, 2023 yılına yeni yatırı5mlarla girdi. Firma, siparişini verdiği 13 adet Renault Trucks marka kamyonlarını teslim alarak filosunu güçlendirdi.

ANT çekici aldı

Renault Trucks yetkili satıcısı Koçaslanlar Otomotiv tarafından ANT Lojistik’e satışı yapılan 10 adet D Wide 460 4x2 araç taşıyıcı ve 3 adet D Med 280 6x2 kamyon, törenle teslim edildi. Araç teslim törenine ANT Lojistik sahibi Cem Eker ve Renault Trucks Müdürü Sebastien Delepine ile firma yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Koçaslanlar Otomotiv’den ise firma sahibi ve ekibi de hazır bulundu. Yeni alınan araçlar ile birlikte firmanın filosundaki araç sayısı 210’a yükseldi.

KULLANIŞLI ARAÇLAR

Teslimat öncesi bir açıklama yapan ANT Lojistik sahibi Cem Eker; “Yükün hasarsızlığı, büyük önem taşır. Ancak yükleme - taşıma ve boşaltma süreçlerinin hassasiyetle yürütülmesi gerektiğinden, tüm operasyon dış mekânda gerçekleşir. Yükümüz, yüksek maliyetli araçlar olduğundan alanımız özelinde hasarsızlık başka bir boyutta bulunuyor. En küçük bir hasar bile olmadan otomotiv lojistiğinin yapılabilmesi için sürücü deneyimi çok önemlidir. Sadece güzergâhta araç sürüşü için değil, yükleme - boşaltma esnasında konusunda deneyimli profesyoneller olmak durumundalar. Bu nedenle operasyonlarımızda en büyük görev, sürücü ve araçlarımıza düşüyor. Araçlarımızın donanım ve performansı da ana konularımız arasında yer alıyor. 2011 yılından bu yana Renault Trucks çekici ve kamyonlarını kullanıyoruz. Memnuniyetimiz doğrultusunda her yıl düzenli alımlarımız ile iş birliğimizi sürüyor” dedi.

GÜVENLİ VE KONFORLU

Konuya ilişkin Renault Trucks Türkiye Müdürü Sebastien Delepine ise şöyle konuştu: “Uygun toplam sahip olma maliyeti, yüksek yakıt tasarrufu, geniş uygulama alanı ve güçlü satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra araçların standart donanımları, Renault Trucks D serimizin tercih edilirliğini arttırıyor. Bu araçlarımızda şanzıman, havalı süspansiyon, klima gibi birçok özellik, standart donanım. Euro 6 motora sahip Renault Trucks D kamyon ve çekiciler standart donanımlarının olumlu etkileri sayesinde yüksek sürüş konforu sağlıyor. ANT Lojistik de hassasiyetle yürüttüğü operasyonlarında bu avantajları deneyimleyecek ve iş birliğimiz daha uzun yıllar devam edecek.”