Advert

Advert

Murat'ın çözüm ortağı Brisa

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Murat Lojistik, 1300’ün üzerinde aracı kapsayan filosu için Brisa’ yı tercih etti. Firma, Brisa ile yaptığı işbirliği sonucunda araç filosu için Profleet filo yönetimi hizmetlerinden yararlanacak.

Murat'ın çözüm ortağı Brisa
Murat'ın çözüm ortağı Brisa Admin
Bu içerik 1316 kez okundu.

Türkiye’nin en büyük soğuk zincir lojistik firmalarından Murat Lojistik, Brisa’nın sunduğu Profleet filo çözüm ortaklığını tercih etti. Murat Lojistik, anlaşma kapsamında Brisa’nın filolara özel geliştirdiği ürün, servis hizmetleri, yol yardımı, danışmanlık ve eğitim desteği alacak. İki kurum arasında gerçekleştirilen iş birliği, Murat Lojistik Genel Müdürü Selçuk Yüksel, Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay ve Brisa’nın İzmir bayisi Çavuşoğlu’nun Firma Sahibi Alper Çavuşoğlu ve Genel Koordinatör Ercüment Sönmez’in katılımıyla, Sabancı Center’da düzenlenen imza töreni ile hayata geçti.

FİLOLAR VERİMLİ KULLANILIYOR

Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirerek işlerine değer katmak için çalışıyoruz. Bu bakış açısıyla hayata geçirdiğimiz filo yönetim hizmet paketimiz Profleet ile müşterilerimizin her an yanlarında oluyoruz. Sürdürülebilir iş modelimiz ile filoların operasyon maliyetlerini en verimli şekilde yönetmelerine destek olurken, yakıt tüketimini azaltan hizmetlerimizle de çevresel etkilerini minimize indiriyoruz. Böylece filo sahibi müşterilerimizle birlikte ekonomik, sosyal ve çevresel katma değer yaratıyoruz. Bu vesileyle Profleet Ailesi’ne katılarak bizlere güvenen ve filo yönetimini Brisa’ya emanet eden Murat Lojistik’e teşekkür ediyorum” dedi.

UZUN DÖNEM GÜÇLÜ İŞ ORTAKLIĞI

Murat Lojistik Genel Müdürü Selçuk Yüksel ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Bu iş birliğinin bizler için önemi çok büyük. 58 yıllık geçmişiyle Murat Lojistik, bugün taşımacılık sektörünün önemli markalarından. Sahip olduğumuz güçlü filomuz için verimlilik ve maliyet tasarrufu çok önemli konular. Bu kapsamda operasyonlarımızı en iyi şekilde yönetmek için güçlü iş ortaklarına ihtiyacımız var. Brisa’nın sunduğu Profleet hizmetler bütününün şirketimiz için önemli bir değer yaratacağına inanıyoruz. Uzun yıllar bu iş birliğine devam etmeyi diliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu