Advert

Advert

İstanbul Lojistik 10 araç aldı

Lojistik sektörünün kurumsal firmalarından İstanbul Lojistik, 2017 yılı araç yatırım rogramı dahilinde tercihini Man'dan yana kullandı. Firsa, siparişini verdiği 10 adet çekiyi teslim alarak filosunu büyüttü. Son alımla birlikte firmanın filosundaki Man marka araç sayısı 55’e ulaştı.

İstanbul Lojistik 10 araç aldı
İstanbul Lojistik 10 araç aldı Admin
Bu içerik 5772 kez okundu.

Man tarafından İstanbul Lojistik’e satışı yapılan 10 adet TGX 18.460 4x2 LLS-U  çekici, Ankara'da düzenlenen törenle teslim edildi. Araç teslim törenine İstanbul Lojistik Satın Alma Müdürü Onur Alemdar ve Man araç teslimat sorumlusu Salim Kibar ile firma personeli katıldı.

ARAÇLAR ALMAN PLAKALI

Sektöre 2005 yılında giriş yapan İstanbul Lojistik; başta Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa ve İspanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde müşterilerine lojistik hizmeti sunuyor. Onur Alemdar, “Almanya'daki firmamız İstanbul Lojistik GmbH’ın da çekicilerinin tamamı, Almanya plakalı Man TGX 18.500’lerden oluşuyor. Man araçları ile olan tüm tecrübelerimiz, yeni yatırımlarımız için de önemli bir referans oluşturuyor. Man araçları performans ve konfor olanaklarının yanı sıra yakıt tasarrufu ve düşük işletme giderleri de fark yaratıyor. Üstelik Man sunduğu tüm bu ayrıcalıklarda çıtayı, Euro 6C ile çok daha yükseklere taşıdı” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fillo Lojistik’e Yeni Genel Müdür
Fillo Lojistik’e Yeni Genel Müdür
Düzce Nakliyat 5 adet treyler aldı
Düzce Nakliyat 5 adet treyler aldı
istanbul escort