Advert

Advert

Servisçilerin çözüm ortağı Pirelli

Okul ve personel taşımacılık alanında hizmet veren firmaları çatısı altında toplayan İSTAB, üyelerinin menfaatine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Pirelli yöneticileri ile Cemile Sultan Korusu’nda bir araya gelen İSTAB yöneticileri, işbirliğinin genişleyerek devam etmesini sağladı.

Servisçilerin çözüm ortağı Pirelli
Servisçilerin çözüm ortağı Pirelli Admin
Bu içerik 1691 kez okundu.

Programa, İSTAB Başkanı Ahmet Karakış ve Yönetim Kurulu üyeleri, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. CEO’su Gian Paolo Gatti Comini, Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü İpek Onaran,  Pazar Kalite ve Eğitim Müdürü Oktay Ginalli ve İstanbul’da faaliyet gösteren Pirelli bayileri katıldı.

Toplantıda sezon öncesi kış ve dört mevsim lastikleri ile ilgili ihtiyaçlar değerlendirildi. Pirelli ve İSTAB arasındaki işbirliğinin önemli olduğunu belirten Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş.  CEO’su Gian Paolo Gatti Comini,  “Sizler her gün yaklaşık 60 bin araç ile yaklaşık 4,5 milyon personeli ve öğrenciyi İstanbul’un kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her türlü hava şartlarında taşıyorsunuz. Araç lastikleriniz de bu hizmetin önemli bir parçası. Bizler doğru lastiği İSTAB üyelerine önererek, daha güvenli ve konforlu hizmet vermelerine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selda Günsel mühendislik akademisine seçildi
Selda Günsel mühendislik akademisine seçildi
Solmaz 6 adet çekici aldı
Solmaz 6 adet çekici aldı
istanbul escort